Α” ΤΟΠΙΚΗ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

642d42e2da7734c89c4d0655b314c89a_L1-580x3861


Μόνη πρώτη στην κορυφή βρίσκεται πλέον η Κυπαρισσία μετά την νίκη της με 4-1 επί του Δωρίου και την ισοπαλία του Παμίσου με τον Εθνικό Μελιγαλά (2-2), μετά την ολοκλήρωση των αποτελεσμάτων της 4ης αγωνιστικής.

Τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική έχουν ως εξής:

Α΄ Κατηγορία «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ»
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Σάββατο 26/10/13 15:30 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ. 2-0
2. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Σάββατο 26/10/13 15:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε. 2-2
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 26/10/13 15:30 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ. 2-2
4. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 26/10/13 15:30 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β. 4-1
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 27/10/13 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β. 1-1
6. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 27/10/13 15:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ. 2-1 
7. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 27/10/13 15:00 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι. 2-0
8. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 27/10/13 19:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΣΑΚΚΑΣ Β.

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.Κυπαρισσία 12

2. Πάμισος 10

3. Εθνικός Μελιγαλά 8

4. Φαραί 7

5. Τέλλος Άγρας 7

6. Εράνη    7

7. Ολυμπιακός Κ.     4

8. Απόλλωνας Κ.    4

9. Ανδρούσα 4

10. Ομόνοια    4

11. Αρφαρά 4

12. Πύλος 4

13. Μεθώνη 3

14. Διαβολίτσι 3

15. Δώριο     3

16. Σπερχογεία 2

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

5η Αγωνιστική

 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Σάββατο 02/11/13 15:00
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 02/11/13 15:00
Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/11/13 15:00
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 02/11/13 18:00
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 03/11/13 15:00
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 03/11/13 15:00
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 03/11/13 15:00
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 03/11/13 15:00