Α” ΤΟΠΙΚΗ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ. Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ, Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

apolonas-dorio-21-580x387


Ολοκληρώθηκε πριν από λίγο και η 2η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α” Τοπικής, με τα αποτελέσματα, την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική να έχουν ως εξής:

Α΄ Κατηγορία «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ»
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 12/10/13 16:30 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ. 0-1
2. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – Α.Ο. ΦΑΡΑΙ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Σάββατο 12/10/13 16:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. 1-1
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 12/10/13 16:30 ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι. 1-1
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 12/10/13 19:30 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ. 2-1
5. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 13/10/13 16:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
6. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 13/10/13 16:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. 2-1
7. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 13/10/13 16:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΑΚΚΑΣ Β. 0-0
8. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Κυριακή 13/10/13 16:30 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ. 3-4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Πάμισος 6

2. Κυπαρισσία 6

3. Α.Ο. Φαραί    4

4. Εθνικός Μελιγαλά    4

5. Εράνη    4

6. Ολυμπιακός Κ.     4

7. Απόλλωνας Κ.    4

8. Τέλλος Άγρας 3

9. Μεθώνη 3

10. Διαβολίτσι 3

11. Σπερχογεία    1

12. Τσικλητήρας Πύλου    1

13. Ομόνοια    1

14. Δώριο 0

15. Αστέρας Αρφαρών    0

16. Ανδρούσα

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α΄ Κατηγορία «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ»
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 19/10/13 15:30
2. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 19/10/13 15:30
3. ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 19/10/13 15:30
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Σάββατο 19/10/13 15:30
5. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 19/10/13 18:30
6. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Κυριακή 20/10/13 15:30
7. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 20/10/13 15:30
8. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 20/10/13 15:30