Βαριά Ήττα 8-0 για τον Μιλτιάδη στο Πεταλίδι – Όλα τα αποτελέσματα

 

8f01312079ceed4936f440f6a633a0e2_L-580x38622


Ολοκληρώθηκαν τα παιχνίδια της Β” Τοπικής και στους δύο ομίλους, για την 2η αγωνιστική όπου είχαμε τα εξής αποτελέσματα. Επίσης, παρακάτω σας παρουσιάζουμε την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική σε Α” Και Β” όμιλο:

 

Β΄ Κατηγορία – 1ος Όμιλος «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ»
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 19/10/13 15:30 ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ. 3-1
10. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 19/10/13 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η. 0-1
11. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 19/10/13 15:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β. 3-0
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 19/10/13 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-3
13. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΦΕΙΑΣ Κυριακή 20/10/13 15:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-0
14. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 20/10/13 15:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Ε. 1-4
Β΄ Κατηγορία – 2ος Όμιλος «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ»
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 19/10/13 15:30 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η. 2-3
16. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 19/10/13 15:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-3
17. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 20/10/13 15:30 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι. 8-0
18. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 20/10/13 15:30 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ. 4-1
19. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 20/10/13 15:30 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η. 5-2
20. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 20/10/13 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΣΑΚΚΑΣ Β. 3-2 
21. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 20/10/13 16:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

1. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ 6

2. MANEΣΙ 6

3. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ 4

4. ΑΒΙΑ 4

5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ 4

6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3

7. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ 1

8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1

9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ 1

10. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 1

11.  ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ 1

12. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0

13. ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0

 

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

1. ΧΑΝΔΡΙΝΑΙΚΟΣ 3

2. ΚΟΡΩΝΗ 6

3. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ 6

4. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 4

5. ΠΑΤΙΣΤΑ 1

6. ΠΕΤΑΛΙΔΙ 4

7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ 4

8. ΒΕΡΓΑ 1

9. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 1

10. ΧΩΡΑ 1

11. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1

12. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0

13. ΛΟΓΓΑ 0

14. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3

Β΄ Κατηγορία – 1ος Όμιλος «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ»
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΜΑΝΕΣΙ Σάββατο 26/10/13 15:00
10. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 26/10/13 18:00
11. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 27/10/13 15:00
12. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Κυριακή 27/10/13 15:00
13. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 27/10/13 15:00
14. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 27/10/13 18:00
Β΄ Κατηγορία – 2ος Όμιλος «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ»
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 26/10/13 15:00
16. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 26/10/13 15:00
17. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 26/10/13 15:00
18. Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 27/10/13 15:00
19. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 27/10/13 15:00
20. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 27/10/13 15:00
21. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 27/10/13 15:00