Β” ΤΟΠΙΚΗ: ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

6ce40ca473ef510f24fbc7453f694e63_L1-580x3861


έλος και η 3η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Β” Τοπικής και στους δύο ομίλους. Τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική έχουν ως εξής:

Β΄ Κατηγορία – 1ος Όμιλος «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ»
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΜΑΝΕΣΙ Σάββατο 26/10/13 15:30 ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ. 1-0
10. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 26/10/13 19:00 ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π. 3-4
11. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 27/10/13 15:00 ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-0
12. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Κυριακή 27/10/13 15:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Ε. 6-0 
13. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 27/10/13 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η. 0-1 
14. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 27/10/13 18:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΡΕΚΚΑΣ Η.
Β΄ Κατηγορία – 2ος Όμιλος «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ»
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Σάββατο 26/10/13 15:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. 3-0
16. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 26/10/13 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
17. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Σάββατο 26/10/13 15:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-0
18. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 26/10/13 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η. 3-1
19. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 27/10/13 15:00 ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΤΣΕΛΟ Α. 1-1
20. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 27/10/13 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ. 5-1
21. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 27/10/13 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ. 1-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

1. ΜΑΝΕΣΙ 9

2. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ 9

3. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ 7

4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ 5

5. ΑΒΙΑ 4

6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 4

7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3

8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 2

9. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ 1

10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ 1

11.  ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ 1

12. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0

13. ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0

 

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

1. ΧΑΝΔΡΙΝΑΙΚΟΣ 7

2. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ 7

3. ΚΟΡΩΝΗ 7

4. ΠΕΤΑΛΙΔΙ  7

5. ΚΟΡΩΝΗ 6

6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ 4

7. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 4

8. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3

9.ΠΑΤΙΣΤΑ 3

10.ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2

11. ΧΩΡΑ 2

12. ΒΕΡΓΑ 1

13. ΛΟΓΓΑ 1

14.ΑΙΑΝΤΑΣ  ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1

 

ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

Α” ΟΜΙΛΟΣ

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Τετάρτη 30/10/13 15:00
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Τετάρτη 30/10/13 15:00
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Τετάρτη 30/10/13 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΒΑΛΥΡΑΣ Τετάρτη 30/10/13 15:00
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Τετάρτη 30/10/13 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Τετάρτη 30/10/13 18:00

Ρεπό: ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ

 

Β” ΟΜΙΛΟΣ

4η Αγωνιστική

 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 02/11/13 15:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 02/11/13 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 02/11/13 15:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 02/11/13 15:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 03/11/13 15:00
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 03/11/13 15:00
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 03/11/13 15:00