Γ’ Τοπική: Οι διαιτητές της πρεμιέρας και στους τρεις ομίλους

 

6179256b0179e0aa2d9a19da45f15fc0_L-580x3861


Δεν κατεβαίνει η Θύελλα Κόκλας

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Μεσσηνίας οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια της Γ΄Τοπικής και στους 3 ομίλους που κάνει πρεμιέρα αυτό το Σαββατοκύριακο:

Γ΄ Κατηγορία – 1ος Όμιλος «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ»
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
28. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΠΛΑΤΥ Σάββατο 26/10/13 15:30 ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
29. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΚΛΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 26/10/13 15:30
30. ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 27/10/13 11:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.
31. Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Κυριακή 27/10/13 11:00 ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΜΠΟΤΗ Σ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
Γ΄ Κατηγορία – 2ος Όμιλος «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ»
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
32. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 26/10/13 15:30 ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΣΕΛΟ Α., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ.
33. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 26/10/13 15:30 ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.
34. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΒΡΑΜΙΟΥ – Α.Ο. ΧΑΤΖΗ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 26/10/13 15:30 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑ Μ.
35. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ Κυριακή 27/10/13 15:00 ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΕΡΒΑ Μ.
Γ΄ Κατηγορία – 3ος Όμιλος «StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ»
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
36. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 26/10/13 15:30 ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
37. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 26/10/13 15:30 ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
38. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 27/10/13 11:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
39. ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 27/10/13 11:00 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.