Οι αγώνες ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα της Μεσσηνίας

 

MPALA


Την Κυριακή 5 Νοεμβρίου θα διεξαχθούν τα ματς ΑΟ Διαβολιτσίου – Απόλλων Καλαμάτας, Παμίσου Μεσσήνης – ΑΣ Ανδρούσας, που παρουσιάζουν μεγάλο βαθμολογικό ενδιαφέρον και περιλαμβάνονται στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α΄ Τοπικής κατηγορίας.
Σύμφωνα με το πρόγραμμα της ΕΠΣΜ οι συναντήσεις της 6ης αγωνιστικής της Α΄ Τοπικής, της 6ης αγωνιστικής  της Α1 κατηγορίας,  της 6ης αγωνιστικής της Β΄ Τοπικής, της πρεμιέρας του πρωταθλήματος της Γ΄ Τοπικής  κατηγορίας, αλλά και της 2ης αγωνιστικής του Παιδικού Πρωταθλήματος, θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 4 και 5 Νοεμβρίου, τη Δευτέρα 6 του μήνα, αλλά και την Τετάρτη 8 Νοεμβρίου, ως εξής:

Α΄ ΤΟΠΙΚΗ
Σάββατο 4 Νοεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας»
Αναγέννηση Παραλίας – ΑΟ Ασπροχώματος
Δημοτικό Γήπεδο Φιλιατρών
Εράνη Φιλιατρών – Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας
Ώρα 6.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
ΑΟ Φαραί – ΑΟ Σπερχογείας

Κυριακή 5 Νοεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο Κυπαρισσίας
ΑΟ Κυπαρισσίας – Τέλος Άγρας Γαργαλιάνων
Δημοτικό Γήπεδο Διαβολιτσίου
ΑΟ Διαβολιτσίου – Απόλλων Καλαμάτας
Δημοτικό Στάδιο Παραλίας
Πανθουριακός – Ομόνοια
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας»
Ολυμπιακός Καλαμάτας – Εθνικός Μελιγαλά
Δημοτικό Στάδιο Μεσσήνης
Πάμισος Μεσσήνης – ΑΣ Ανδρούσας

A1 KATHΓΟΡΙΑ
Σάββατο 4 Νοεμβρίου– 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο Μεθώνης
ΑΟ Μεθώνης – ΑΕ Γαργαλιάνων
Δημοτικό Στάδιο Μεσσήνης
Ολυμπιακός Ανάληψης – ΑΟ Φυτειάς
Δημοτικό Γήπεδο Σουληναρίου
Χανδριναϊκός – Ακρίτας Κορώνης

Κυριακή 5 Νοεμβρίου– 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο Πεταλιδίου
Απόλλων Πεταλιδίου – Παπαφλέσσας Χώρας
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ
ΑΕ Μάνης – ΑΕ Αβίας
Δημοτικό Γήπεδο Μικρομάνης
Αστέρας Μικρομάνης – Δωριέας Δωρίου
Ώρα 6.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
Ηρακλής Καλαμάτας – Αίαντας Καλαμάτας

Β΄ ΤΟΠΙΚΗ
Σάββατο 4 Νοεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο Αρφαρών
Ατρόμητος Πλατέος – ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας
Δημοτικό Γήπεδο Κυπαρισσίας
Ηρακλής Κυπαρισσίας – ΠΑΟ Καλού Νερού
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
ΑΣ Φυτειάς – Πράσινα Πουλιά

Κυριακή  5 Νοεμβρίου – 10.00 π.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας»
Παναθηναϊκός Καλαμάτας – Πανιώνιος
Ώρα 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο Σπερχογείας «Π. Γεωργανάς»
Παπαφλέσσας Άμφειας – Κεραυνός Καλαμάτας
Δημοτικό Γήπεδο Βαλύρας
Αστέρας Βαλύρας – Αστέρας Αρφαρών
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας»
ΑΕΚ Καλ. – Πανευαϊκός
Δημοτικό Γήπεδο Λογγάς
ΑΕ Λογγάς – Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
Δόξα Καλαμάτας – Θύελλα Χαρακοπιού

Δευτέρα 6 Νοεμβρίου – 10.30 π.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
ΑΟ Νέδουσα Αλαγονίας – Δαναός

Τετάρτη 8 Νοεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας»
Μεσσηνιακός – Νέος Άρις
Ρεπό: Διαγόρας Κοπανακίου, ΠΑΟ Καλλιθέας, ΑΟ Πατίστα

Γ΄  ΤΟΠΙΚΗ
Σάββατο 4 Νοεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Στάδιο Μελιγαλά
Θύελλα Μερόπης – Ερμής Καλαμάτας
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ
Θύελλα Παραλίας – Εθνικός Καλαμάτας

Κυριακή 5 Νοεμβρίου – 11.00 π.μ
Δημοτικό Γήπεδο Σουληναρίου
ΑΟ Χατζή – Ακαδημία Πάμισος Μεσσήνης
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
Ίκαρος Καλαμάτας – ΠΑΟΚ
Δευτέρα 6 Νοεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας»
ΑΟ Λεΐκων – Νέστορας Πύλου

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Σάββατο 4 Νοεμβρίου – 10.00 π.μ.
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ
Π.Σ. Η Καλαμάτα – Πράσινα Πουλιά
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
ΑΟ Φαραί – Ηρακλής Καλαμάτας
Ώρα 11.00 π.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας»
ΑΟ Πατίστα- Αίαντας Καλαμάτας
Δημοτικό Γήπεδο Δωρίου
Δωριέας Δωρίου – ΑΟ Σπερχογείας
Δημοτικό Γήπεδο Αρφαρών
Αστέρας Αρφαρών – Εθνικός Μελιγαλά
Δημοτικό Γήπεδο Κυπαρισσίας
ΑΟ Κυπαρισσίας – Τέλος ΄Αγρας Γαργαλιάνων
Δημοτικό Γήπεδο Σουληναρίου
Χανδριναϊκός – Τσικλητήρας Πύλου
Ώρα 12.00 μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Π. Μπαχράμης»
Δόξα Καλαμάτας – Δαναός
Ώρα 12.30 μ.μ.
Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣΜ
ΑΕ Μάνης – ΑΕ Αβίας
Ρεπό: Ομόνοια – ΑΣ Ανδρούσας, Εράνη Φιλιατρών.

Τετάρτη 1 Νοεμβρίου – 3.00 μ.μ.
Δημοτικό Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας»
Μεσσηνιακός – Αστέρας Βαλύρας: Φ. Κασκάνης, Κων. Βοσνάκης, Θ. Τζιαμουράνης
Ρεπό: Κεραυνός Καλαμάτας, Πανιώνιος, Πράσινα Πουλιά