Πρεμιέρα το Σάββατο στο παιδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου, το πρόγραμμα των 4 ομίλων

 

d9860c51a78fa54832b510028e523c79_L


Πρεμιέρα έχουμε το Σάββατο στο παιδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της ΕΠΣΜ.

Στο πρωτάθλημα συμμετέχουν 24 ομάδες οι οποίες έχουν χωριστεί σε έξι ομίλους.
Το πρόγραμμα της πρεμιέρας αλλά και όλου του πρώτου γύρου έχει ως εξής:

1ος όμιλος

1η αγωνιστική
Σάββατο 2/11
Δώριο – Αρφαρά
Γήπεδο Δωρίου, 11 π.μ.
Κυπαρισσία – Διαβολίτσι
Γήπεδο Κυπαρισσίας, 11 π.μ.
Εράνη – Εθνικός
Γήπεδο Φιλιατρών, 11 π.μ.

2η αγωνιστική
Αρφαρά – Κυπαρισσία
Εθνικός – Δώριο
Διαβολίτσι – Εράνη

3η αγωνιστική
Αρφαρά – Εθνικός
Διαβολίτσι – Δώριο
Κυπαρισσία – Εράνη

4η αγωνιστική
Εθνικός – Διαβολίτσι
Δώριο – Κυπαρισσία
Εράνη – Αρφαρά

5η αγωνιστική
Διαβολίτσι – Αρφαρά
Κυπαρισσία – Εθνικός
Εράνη – Δώριο

2ος όμιλος

1η αγωνιστική
Σάββατο 2/11
Πράσινα Πουλιά – Ομόνοια
Γήπεδο «Π. Μπαχράμης», 9 π.μ.
Απόλλωνας Καλ. – Δαναός
Γήπεδο «Π. Μπαχράμης», 11 π.μ.
Μάνη – Δόξα
Γήπεδο Πλάτσας, 11 π.μ.

2η αγωνιστική
Ομόνοια – Απόλλωνας Καλ.
Δόξα – Πράσινα Πουλιά
Δαναός – Μάνη

3η αγωνιστική
Ομόνοια – Δόξα
Δαναός – Πράσινα Πουλιά
Απόλλωνας Καλ. – Μάνη

4η αγωνιστική
Δόξα – Δαναός
Πράσινα Πουλιά – Απόλλωνας Καλ.
Μάνη – Ομόνοια

5η αγωνιστική
Δαναός – Ομόνοια
Απόλλωνας Καλ. – Δόξα
Μάνη – Πράσινα Πουλιά

3ος όμιλος

1η αγωνιστική
Σάββατο 2/11
Ολυμπιακός Καλ. – Φαραί
Γήπεδο «Γ. Λουκαρέας», 11 π.μ.
Ηρακλής Καλ. – Αιθαία
Γήπεδο «Π. Μπαχράμης», 1 μ.μ.
Ανδρούσα – Μεσσηνιακός
Γήπεδο Ανδρούσας, 11 π.μ.

2η αγωνιστική
Φαραί – Ηρακλής Καλ.
Μεσσηνιακός – Ολυμπιακός Καλ.
Αιθαία – Ανδρούσα

3η αγωνιστική
Φαραί – Μεσσηνιακός
Αιθαία – Ολυμπιακός Καλ.
Ηρακλής Καλ. – Ανδρούσα

4η αγωνιστική
Μεσσηνιακός – Αιθαία
Ολυμπιακός Καλ. – Ηρακλής Καλ.
Ανδρούσα – Φαραί

5η αγωνιστική
Αιθαία – Φαραί
Ηρακλής Καλ. – Μεσσηνιακός
Ανδρούσα – Ολυμπιακός Καλ.

4ος όμιλος

1η αγωνιστική
Σάββατο 2/11
Πάμισος – Πατίστα
Γήπεδο Μεσσήνης, 11 π.μ.
Πεταλίδι – Ασπρόχωμα
Γήπεδο Πεταλιδίου, 11 π.μ.
Τσικλητήρας Πύλου – Αμφεια
Γήπεδο Πύλου, 11 π.μ.

2η αγωνιστική
Πατίστα – Πεταλίδι
Αμφεια – Πάμισος
Ασπρόχωμα – Τσικλητήρας Πύλου

3η αγωνιστική
Πατίστα – Αμφεια
Ασπρόχωμα – Πάμισος
Πεταλίδι – Τσικλητήρας Πύλου

4η αγωνιστική
Αμφεια – Ασπρόχωμα
Πάμισος – Πεταλίδι
Τσικλητήρας Πύλου – Πατίστα

5η αγωνιστική
Ασπρόχωμα – Πατίστα
Πεταλίδι – Αμφεια
Τσικλητήρας Πύλου – Πάμισος