Αθλητικά

Το πρόγραμμα στις τοπικές κατηγορίες Μεσσηνίας

Η κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων και του κυπέλλου της ΕΠΣΜ έγινε χθες.

Το πρόγραμμα του α’ γύρου της Α’ τοπικής Μεσσηνίας (όπου η σέντρα θα γίνει στις 29-30 Σεπτεμβρίου) έχει ως εξής (φωτό από τη χθεσινή κλήρωση):

1η αγωνιστική

Κυπαρισσία – Πανθουριακός

Απόλλωνας Καλαμάτας – Α.Ο. Φαραί

Ολυμπιακός Καλαμάτας – Εθνικός Μελιγαλά

Διαβολίτσι – Α.Ε. Αβίας

Α.Ε. Μάνης – Τέλλος Αγρας

Ανδρούσα – Ομόνοια

Τσικλητήρας Πύλου – Εράνη

Σπερχογεία – Ολυμπιακός Ανάληψης

2η αγωνιστική

Απόλλωνας Καλαμάτας – Κυπαρισσία

Πανθουριακός – Ολυμπιακός Καλαμάτας

Α.Ο. Φαραί – Διαβολίτσι

Εθνικός Μελιγαλά – Α.Ε. Μάνης

Α.Ε. Αβίας – Ανδρούσα

Τέλλος Αγρας – Τσικλητήρας Πύλου

Ομόνοια – Ολυμπιακός Ανάληψης

Εράνη – Σπερχογεία

3η αγωνιστική

Κυπαρισσία – Ολυμπιακός Καλαμάτας

Διαβολίτσι – Απόλλωνας Καλαμάτας

Α.Ε. Μάνης – Πανθουριακός

Ανδρούσα – Α.Ο. Φαραί

Τσικλητήρας Πύλου – Εθνικός Μελιγαλά

Ολυμπιακός Ανάληψης – Α.Ε. Αβίας

Σπερχογεία – Τέλλος Αγρας

Ομόνοια – Εράνη

4η αγωνιστική

Διαβολίτσι – Κυπαρισσία

Ολυμπιακός Καλαμάτας – Α.Ε. Μάνης

Απόλλωνας Καλαμάτας – Ανδρούσα

Πανθουριακός – Τσικλητήρας Πύλου

Α.Ο. Φαραί – Ολυμπιακός Ανάληψης

Εθνικός Μελιγαλά – Σπερχογεία

Α.Ε. Αβίας – Εράνη

Τέλλος Αγρας – Ομόνοια

5η αγωνιστική

Κυπαρισσία – Α.Ε. Μάνης

Ανδρούσα – Διαβολίτσι

Τσικλητήρας Πύλου – Ολυμπιακός Καλαμάτας

Ολυμπιακός Ανάληψης – Απόλλωνας Καλαμάτας

Σπερχογεία – Πανθουριακός

Εράνη – Α.Ο. Φαραί

Ομόνοια – Εθνικός Μελιγαλά

Α.Ε. Αβίας – Τέλλος Αγρας

6η αγωνιστική

Ανδρούσα – Κυπαρισσία

Α.Ε. Μάνης – Τσικλητήρας Πύλου

Διαβολίτσι – Ολυμπιακός Ανάληψης

Ολυμπιακός Καλαμάτας – Σπερχογεία

Απόλλωνας Καλαμάτας – Εράνη

Πανθουριακός – Ομόνοια

Α.Ο. Φαραί – Τέλλος Αγρας

Εθνικός Μελιγαλά – Α.Ε. Αβίας

7η αγωνιστική

Κυπαρισσία – Τσικλητήρας Πύλου

Ολυμπιακός Ανάληψης – Ανδρούσα

Σπερχογεία – Α.Ε. Μάνης

Εράνη – Διαβολίτσι

Ομόνοια – Ολυμπιακός Καλαμάτας

Τέλλος Αγρας – Απόλλωνας Καλαμάτας

Α.Ε. Αβίας – Πανθουριακός

Α.Ο. Φαραί – Εθνικός Μελιγαλά

8η αγωνιστική

Ολυμπιακός Ανάληψης – Κυπαρισσία

Τσικλητήρας Πύλου – Σπερχογεία

Ανδρούσα – Εράνη

Α.Ε. Μάνης – Ομόνοια

Διαβολίτσι – Τέλλος Αγρας

Ολυμπιακός Καλαμάτας – Α.Ε. Αβίας

Απόλλωνας Καλαμάτας – Εθνικός Μελιγαλά

Πανθουριακός – Α.Ο. Φαραί

9η αγωνιστική

Κυπαρισσία – Σπερχογεία

Εράνη – Ολυμπιακός Ανάληψης

Ομόνοια – Τσικλητήρας Πύλου

Τέλλος Αγρας – Ανδρούσα

Α.Ε. Αβίας – Α.Ε. Μάνης

Εθνικός Μελιγαλά – Διαβολίτσι

Α.Ο. Φαραί – Ολυμπιακός Καλαμάτας

Πανθουριακός – Απόλλωνας Καλαμάτας

10η αγωνιστική

Εράνη – Κυπαρισσία

Σπερχογεία – Ομόνοια

Ολυμπιακός Ανάληψης – Τέλλος Αγρας

Τσικλητήρας Πύλου – Α.Ε. Αβίας

Ανδρούσα – Εθνικός Μελιγαλά

Α.Ε. Μάνης – Α.Ο. Φαραί

Διαβολίτσι – Πανθουριακός

Ολυμπιακός Καλαμάτας – Απόλλωνας Καλαμάτας

11η αγωνιστική

Κυπαρισσία – Ομόνοια

Τέλλος Αγρας – Εράνη

Α.Ε. Αβίας – Σπερχογεία

Εθνικός Μελιγαλά – Ολυμπιακός Ανάληψης

Α.Ο. Φαραί – Τσικλητήρας Πύλου

Πανθουριακός – Ανδρούσα

Απόλλωνας Καλαμάτας – Α.Ε. Μάνης

Ολυμπιακός Καλαμάτας – Διαβολίτσι

12η αγωνιστική

Τέλλος Αγρας – Κυπαρισσία

Ομόνοια – Α.Ε. Αβίας

Εράνη – Εθνικός Μελιγαλά

Σπερχογεία – Α.Ο. Φαραί

Ολυμπιακός Ανάληψης – Πανθουριακός

Τσικλητήρας Πύλου – Απόλλωνας Καλαμάτας

Ανδρούσα – Ολυμπιακός Καλαμάτας

Α.Ε. Μάνης – Διαβολίτσι

13η αγωνιστική

Κυπαρισσία – Α.Ε. Αβίας

Εθνικός Μελιγαλά – Τέλλος Αγρας

Α.Ο. Φαραί – Ομόνοια

Πανθουριακός – Εράνη

Απόλλωνας Καλαμάτας – Σπερχογεία

Ολυμπιακός Καλαμάτας – Ολυμπιακός Ανάληψης

Διαβολίτσι – Τσικλητήρας Πύλου

Α.Ε. Μάνης – Ανδρούσα

14η αγωνιστική

Εθνικός Μελιγαλά – Κυπαρισσία

Α.Ε. Αβίας – Α.Ο. Φαραί

Τέλλος Αγρας – Πανθουριακός

Ομόνοια – Απόλλωνας Καλαμάτας

Εράνη – Ολυμπιακός Καλαμάτας

Σπερχογεία – Διαβολίτσι

Ολυμπιακός Ανάληψης – Α.Ε. Μάνης

Τσικλητήρας Πύλου – Ανδρούσα

15η αγωνιστική

Κυπαρισσία – Α.Ο. Φαραί

Πανθουριακός – Εθνικός Μελιγαλά

Απόλλωνας Καλαμάτας – Α.Ε. Αβίας

Ολυμπιακός Καλαμάτας – Τέλλος Αγρας

Διαβολίτσι – Ομόνοια

Α.Ε. Μάνης – Εράνη

Ανδρούσα – Σπερχογεία

Τσικλητήρας Πύλου – Ολυμπιακός Ανάληψης

Στις 29-30 Σεπτεμβρίου θα ξεκινήσει η Α1 τοπική Μεσσηνίας, της οποίας το πλήρες πρόγραμμα έχει ως εξής (φωτό από τη χθεσινή κλήρωση):

1η αγωνιστική

Μεθώνη – Χανδριναϊκός

Δώριο – Ηρακλής Κυπαρισσίας

Α.Ο. Φυτειάς – Πεταλίδι

Ασπρόχωμα – Κορώνη

Θύελλα Χαρακοπιού – Μιλτιάδης

Παπαφλέσσας Χώρας – Ηρακλής Καλαμάτας

Καλό Νερό – Αναγέννηση

2η αγωνιστική

Δώριο – Μεθώνη

Χανδριναϊκός – Α.Ο. Φυτειάς

Ηρακλής Κυπαρισσίας – Ασπρόχωμα

Πεταλίδι – Θύελλα Χαρακοπιού

Κορώνη – Παπαφλέσσας Χώρας

Μιλτιάδης – Καλό Νερό

Ηρακλής Καλαμάτας – Αναγέννηση

3η αγωνιστική

Μεθώνη – Α.Ο. Φυτειάς

Ασπρόχωμα – Δώριο

Θύελλα Χαρακοπιού – Χανδριναϊκός

Παπαφλέσσας Χώρας – Ηρακλής Κυπαρισσίας

Καλό Νερό – Πεταλίδι

Αναγέννηση – Κορώνη

Ηρακλής Καλαμάτας – Μιλτιάδης

4η αγωνιστική

Ασπρόχωμα – Μεθώνη

Α.Ο. Φυτειάς – Θύελλα Χαρακοπιού

Δώριο – Παπαφλέσσας Χώρας

Χανδριναϊκός – Καλό Νερό

Ηρακλής Κυπαρισσίας – Αναγέννηση

Πεταλίδι – Ηρακλής Καλαμάτας

Κορώνη – Μιλτιάδης

5η αγωνιστική

Μεθώνη – Θύελλα Χαρακοπιού

Παπαφλέσσας Χώρας – Ασπρόχωμα

Καλό Νερό – Α.Ο. Φυτειάς

Αναγέννηση – Δώριο

Ηρακλής Καλαμάτας – Χανδριναϊκός

Μιλτιάδης – Ηρακλής Κυπαρισσίας

Κορώνη – Πεταλίδι

6η αγωνιστική

Παπαφλέσσας Χώρας – Μεθώνη

Θύελλα Χαρακοπιού – Καλό Νερό

Ασπρόχωμα – Αναγέννηση

Α.Ο. Φυτειάς – Ηρακλής Καλαμάτας

Δώριο – Μιλτιάδης

Χανδριναϊκός – Κορώνη

Ηρακλής Κυπαρισσίας – Πεταλίδι

7η αγωνιστική

Μεθώνη – Καλό Νερό

Αναγέννηση – Παπαφλέσσας Χώρας

Ηρακλής Καλαμάτας – Θύελλα Χαρακοπιού

Μιλτιάδης – Ασπρόχωμα

Κορώνη – Α.Ο. Φυτειάς

Πεταλίδι – Δώριο

Ηρακλής Κυπαρισσίας – Χανδριναϊκός

8η αγωνιστική

Αναγέννηση – Μεθώνη

Καλό Νερό – Ηρακλής Καλαμάτας

Παπαφλέσσας Χώρας – Μιλτιάδης

Θύελλα Χαρακοπιού – Κορώνη

Ασπρόχωμα – Πεταλίδι

Α.Ο. Φυτειάς – Ηρακλής Κυπαρισσίας

Δώριο – Χανδριναϊκός

9η αγωνιστική

Μεθώνη – Ηρακλής Καλαμάτας

Μιλτιάδης – Αναγέννηση

Κορώνη – Καλό Νερό

Πεταλίδι – Παπαφλέσσας Χώρας

Ηρακλής Κυπαρισσίας – Θύελλα Χαρακοπιού

Χανδριναϊκός – Ασπρόχωμα

Α.Ο. Φυτειάς – Δώριο

10η αγωνιστική

Μιλτιάδης – Μεθώνη

Ηρακλής Καλαμάτας – Κορώνη

Αναγέννηση – Πεταλίδι

Καλό Νερό – Ηρακλής Κυπαρισσίας

Παπαφλέσσας Χώρας – Χανδριναϊκός

Θύελλα Χαρακοπιού – Δώριο

Ασπρόχωμα – Α.Ο. Φυτειάς

11η αγωνιστική

Μεθώνη – Κορώνη

Πεταλίδι – Μιλτιάδης

Ηρακλής Κυπαρισσίας – Ηρακλής Καλαμάτας

Χανδριναϊκός – Αναγέννηση

Δώριο – Καλό Νερό

Α.Ο. Φυτειάς – Παπαφλέσσας Χώρας

Θύελλα Χαρακοπιού – Ασπρόχωμα

12η αγωνιστική

Πεταλίδι – Μεθώνη

Κορώνη – Ηρακλής Κυπαρισσίας

Μιλτιάδης – Χανδριναϊκός

Ηρακλής Καλαμάτας – Δώριο

Αναγέννηση – Α.Ο. Φυτειάς

Καλό Νερό – Ασπρόχωμα

Παπαφλέσσας Χώρας – Θύελλα Χαρακοπιού

13η αγωνιστική

Μεθώνη – Ηρακλής Κυπαρισσίας

Χανδριναϊκός – Πεταλίδι

Δώριο – Κορώνη

Α.Ο. Φυτειάς – Μιλτιάδης

Ασπρόχωμα – Ηρακλής Καλαμάτας

Θύελλα Χαρακοπιού – Αναγέννηση

Καλό Νερό – Παπαφλέσσας Χώρας

Από 13 ομάδες έχουν οι δύο όμιλο της Β’ τοπικής Μεσσηνίας. Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος, όπως προέκυψε από την χθεσινή κλήρωση (φωτό) έχει ως εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μεσσηνιακός – Αμφεια

Ατρόμητος Πλατύ – Βαλύρα

Θύελλα Μερόπης – ΑΠΣ Αρις

Παναθηναϊκός Καλ. – Κοπανάκι

Αίας – Αρφαρά

Α.Ο. Πατίστα – Α.Ε. Γαργαλιάνων

Ρεπό: Νέος Αρις

2η αγωνιστική

Νέος Αρις – Μεσσηνιακός

Αμφεια – Ατρόμητος Πλατύ

Βαλύρα – Παναθηναϊκός Καλ.

ΑΠΣ Αρις – Αίας

Κοπανάκι – Α.Ο. Πατίστα

Αρφαρά – Α.Ε. Γαργαλιάνων

Ρεπό: Θύελλα Μερόπης

3η αγωνιστική

Μεσσηνιακός – Ατρόμητος Πλατύ

Θύελλα Μερόπης – Νέος Αρις

Παναθηναϊκός Καλ. – Αμφεια

Α.Ο. Πατίστα – Βαλύρα

Α.Ε. Γαργαλιάνων – ΑΠΣ Αρις

Αρφαρά – Κοπανάκι

Ρεπό: Αίας

4η αγωνιστική

Θύελλα Μερόπης – Μεσσηνιακός

Ατρόμητος Πλατύ – Παναθηναϊκός Καλ.

Νέος Αρις – Αίας

Αμφεια – Α.Ο. Πατίστα

Βαλύρα – Αρφαρά

ΑΠΣ Αρις – Κοπανάκι

Ρεπό: Α.Ε. Γαργαλιάνων

5η αγωνιστική

Μεσσηνιακός – Παναθηναϊκός Καλ.

Αίας – Θύελλα Μερόπης

Α.Ο. Πατίστα – Ατρόμητος Πλατύ

Α.Ε. Γαργαλιάνων – Νέος Αρις

Αρφαρά – Αμφεια

ΑΠΣ Αρις – Βαλύρα

Ρεπό: Κοπανάκι

6η αγωνιστική

Αίας – Μεσσηνιακός

Παναθηναϊκός Καλ. – Α.Ο. Πατίστα

Θύελλα Μερόπης – Α.Ε. Γαργαλιάνων

Ατρόμητος Πλατύ – Αρφαρά

Νέος Αρις – Κοπανάκι

Αμφεια – ΑΠΣ Αρις

Ρεπό: Βαλύρα

7η αγωνιστική

Μεσσηνιακός – Α.Ο. Πατίστα

Α.Ε. Γαργαλιάνων – Αίας

Αρφαρά – Παναθηναϊκός Καλ.

Κοπανάκι – Θύελλα Μερόπης

ΑΠΣ Αρις – Ατρόμητος Πλατύ

Βαλύρα – Νέος Αρις

Ρεπό: Αμφεια

8η αγωνιστική

Α.Ε. Γαργαλιάνων – Μεσσηνιακός

Α.Ο. Πατίστα – Αρφαρά

Αίας – Κοπανάκι

Παναθηναϊκός Καλ. – ΑΠΣ Αρις

Θύελλα Μερόπης – Βαλύρα

Νέος Αρις – Αμφεια

Ρεπό: Ατρόμηρος Πλατύ

9η αγωνιστική

Μεσσηνιακός – Αρφαρά

Κοπανάκι – Α.Ε. Γαργαλιάνων

ΑΠΣ Αρις – Α.Ο. Πατίστα

Βαλύρα – Αίας

Αμφεια – Θύελλα Μερόπης

Ατρόμητος Πλατύ – Νέος Αρις

Ρεπό: Παναθηναϊκός Καλ.

10η αγωνιστική

Κοπανάκι – Μεσσηνιακός

Αρφαρά – ΑΠΣ Αρις

Α.Ε. Γαργαλιάνων – Βαλύρα

Αίας – Αμφεια

Παναθηναϊκός Καλ. – Νέος Αρις

Θύελλα Μερόπης – Ατρόμητος Πλατύ

Ρεπό: Α.Ο. Πατίστα

11η αγωνιστική

Μεσσηνιακός – ΑΠΣ Αρις

Βαλύρα – Κοπανάκι

Αμφεια – Α.Ε. Γαργαλιάνων

Νέος Αρις – Α.Ο. Πατίστα

Ατρόμητος Πλατύ – Αίας

Παναθηναϊκός Καλ. – Θύελλα Μερόπης

Ρεπό: Αρφαρά

12η αγωνιστική

Βαλύρα – Μεσσηνιακός

Κοπανάκι – Αμφεια

Αρφαρά – Νέος Αρις

Α.Ε. Γαργαλιάνων – Ατρόμητος Πλατύ

Α.Ο. Πατίστα – Θύελλα Μερόπης

Αίας – Παναθηναϊκός Καλ.

Ρεπό: ΑΠΣ Αρις

13η αγωνιστική

Αμφεια – Βαλύρα

Νέος Αρις – ΑΠΣ Αρις

Ατρόμητος Πλατύ – Κοπανάκι

Θύελλα Μερόπης – Αρφαρά

Παναθηναϊκός Καλ. – Α.Ε. Γαργαλιάνων

Α.Ο. Πατίστα – Αίας

Ρεπό: Μεσσηνιακός

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Κεραυνός – Πανιώνιος

Δαναός – Λογγά

Καλλιθέα – ΑΕΚ Καλαμάτας

Εθνικός Καλαμάτας – Ακαδημία Πάμισος

Δόξα – Πράσινα Πουλιά

Λέικα – Βλαχόπουλο

Ρεπό: Νέδουσα – Ρεπό

2η αγωνιστική

Νέδουσα – Κεραυνός

Πανιώνιος – Δαναός

Λογγά – Εθνικός Καλαμάτας

ΑΕΚ Καλαμάτας – Δόξα

Ακαδημία Πάμισος – Λέικα

Πράσινα Πουλιά – Βλαχόπουλο

Ρεπό: Καλλιθέα

3η αγωνιστική

Κεραυνός – Δαναός

Καλλιθέα – Νέδουσα

Εθνικός Καλαμάτας – Πανιώνιος

Λέικα – Λογγά

Βλαχόπουλο – ΑΕΚ Καλαμάτας

Πράσινα Πουλιά – Ακαδημία Πάμισος

Ρεπό: Δόξα

4η αγωνιστική

Καλλιθέα – Κεραυνός

Δαναός – Εθνικός Καλαμάτας

Νέδουσα – Δόξα

Πανιώνιος – Λέικα

Λογγά – Πράσινα Πουλιά

ΑΕΚ Καλαμάτας – Ακαδημία Πάμισος

Ρεπό: Βλαχόπουλο

5η αγωνιστική

Κεραυνός – Εθνικός Καλαμάτας

Δόξα – Καλλιθέα

Λέικα – Δαναός

Βλαχόπουλο – Νέδουσα

Πράσινα Πουλιά – Πανιώνιος

ΑΕΚ Καλαμάτας – Λογγά

Ρεπό: Ακαδημία Πάμισος

6η αγωνιστική

Δόξα – Κεραυνός

Εθνικός Καλαμάτας – Λέικα

Καλλιθέα – Βλαχόπουλο

Δαναός – Πράσινα Πουλιά

Νέδουσα – Ακαδημία Πάμισος

Πανιώνιος – ΑΕΚ Καλαμάτας

Ρεπό: Λογγά

7η αγωνιστική

Κεραυνός – Λέικα

Βλαχόπουλο – Δόξα

Πράσινα Πουλιά – Εθνικός Καλαμάτας

Ακαδημία Πάμισος – Καλλιθέα

ΑΕΚ Καλαμάτας – Δαναός

Λογγά – Νέδουσα

Ρεπό: Πανιώνιος

8η αγωνιστική

Βλαχόπουλο – Κεραυνός

Λέικα – Πράσινα Πουλιά

Δόξα – Ακαδημία Πάμισος

Εθνικός Καλαμάτας – ΑΕΚ Καλαμάτας

Καλλιθέα – Λογγά

Νέδουσα – Πανιώνιος

Ρεπό: Δαναός

9η αγωνιστική

Κεραυνός – Πράσινα Πουλιά

Ακαδημία Πάμισος – Βλαχόπουλο

ΑΕΚ Καλαμάτας – Λέικα

Λογγά – Δόξα

Πανιώνιος – Καλλιθέα

Δαναός – Νέδουσα

Ρεπό: Εθνικός Καλαμάτας

10η αγωνιστική

Ακαδημία Πάμισος – Κεραυνός

Πράσινα Πουλιά – ΑΕΚ Καλαμάτας

Βλαχόπουλο – Λογγά

Δόξα – Πανιώνιος

Εθνικός Καλαμάτας – Νέδουσα

Καλλιθέα – Δαναός

Ρεπό: Λέικα

11η αγωνιστική

Κεραυνός – ΑΕΚ Καλαμάτας

Λογγά – Ακαδημία Πάμισος

Πανιώνιος – Βλαχόπουλο

Νέδουσα – Λέικα

Δαναός – Δόξα

Εθνικός Καλαμάτας – Καλλιθέα

Ρεπό: Πράσινα Πουλιά

12η αγωνιστική

Λογγά – Κεραυνός

Ακαδημία Πάμισος – Πανιώνιος

Πράσινα Πουλιά – Νέδουσα

Βλαχόπουλο – Δαναός

Λέικα – Καλλιθέα

Δόξα – Εθνικός Καλαμάτας

Ρεπό: ΑΕΚ Καλαμάτας

13η αγωνιστική

Πανιώνιος – Λογγά

Νέδουσα – ΑΕΚ Καλαμάτας

Δαναός – Ακαδημία Πάμισος

Καλλιθέα – Πράσινα Πουλιά

Εθνικός Καλαμάτας – Βλαχόπουλο

Λέικα – Δόξα

Ρεπό: Κεραυνός

Σε ένα όμιλο των 8 ομάδων θα διεξαχθεί το φετινό πρωτάθλημα της Γ’ τοπικής Μεσσηνίας. Το πρόγραμμα, όπως προέκυψε από την χθεσινή κλήρωση (φωτό) έχει ως εξής:

1η αγωνιστική

Στενωσιά – Α.Σ. Λέοντες

Θύελλα Παραλίας – Ερμής

Πανευαϊκός – Ικαρος

Νέστωρ Πύλου – ΠΑΟΚ

2η αγωνιστική

Θύελλα Παραλίας – Στενωσιά

Α.Σ. Λέοντες – Πανευαϊκός

Ερμής – Νέστωρ Πύλου

ΠΑΟΚ – Ικαρος

3η αγωνιστική

Στενωσιά – Πανευαϊκός

Νέστωρ Πύλου – Θύελλα Παραλίας

ΠΑΟΚ – Α.Σ. Λέοντες

Ικαρος – Ερμής

4η αγωνιστική

Νέστωρ Πύλου – Στενωσιά

Πανευαϊκός – ΠΑΟΚ

Θύελλα Παραλίας – Ικαρος

Α.Σ. Λέοντες – Ερμής

5η αγωνιστική

Στενωσιά – ΠΑΟΚ

Ικαρος – Νέστωρ Πύλου

Ερμής – Πανευαϊκός

Α.Σ. Λέοντες – Θύελλα Παραλίας

6η αγωνιστική

Ικαρος – Στενωσιά

ΠΑΟΚ – Ερμής

Νέστωρ Πύλου – Α.Σ. Λέοντες

Πανευαϊκός – Θύελλα Παραλίας

7η αγωνιστική

Ερμής – Στενωσιά

Α.Σ. Λέοντες – Ικαρος

Θύελλα Παραλίας – ΠΑΟΚ

Πανευαϊκός – Νέστωρ Πύλου

Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.