Ορίστηκαν πριν λίγο από την ΕΠΣ Μεσσηνίας, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους στους αγώνες του Σαββατοκύριακου σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μεσσηνίας, έχουν ως εξής:
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ | Σάββατο | 16/12/17 | 15:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΑΥΚΑΣ Α. | |
2. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” | Σάββατο | 16/12/17 | 15:00 | ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π. | |
3. | Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 16/12/17 | 15:00 | ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι. | |
4. | Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” | Σάββατο | 16/12/17 | 15:00 | ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α. | |
5. | Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 16/12/17 | 18:00 | ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ. | |
6. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ | ΜΕΛΙΓΑΛΑ | Κυριακή | 17/12/17 | 15:00 | ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | |
7. | Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” | Κυριακή | 17/12/17 | 15:00 | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ. | |
8. | Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ | ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | Κυριακή | 17/12/17 | 15:00 | ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ. | |
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 16/12/17 | 15:00 | ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ. | |
10. | ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ | ΧΩΡΑΣ | Σάββατο | 16/12/17 | 15:00 | ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. | |
11. | ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 17/12/17 | 15:00 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π. | |
12. | Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΔΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 17/12/17 | 15:00 | ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η. | |
13. | ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Κυριακή | 17/12/17 | 15:00 | ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ. | |
14. | Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 17/12/17 | 15:00 | ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε. | |
15. | ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Κυριακή | 17/12/17 | 18:00 | ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ. | |
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ | ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | Σάββατο | 16/12/17 | 15:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΧΕΛΗ Φ., ΓΑΚΗΣ Ν. | |
17. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 16/12/17 | 15:00 | ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ. | |
18. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ | ΔΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 16/12/17 | 15:00 | ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ. | |
19. | Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ | ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ | Κυριακή | 17/12/17 | 11:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΑΓΓΕΛΗ Μ. | |
20. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ | ΑΡΦΑΡΩΝ | Κυριακή | 17/12/17 | 15:00 | ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ. | |
21. | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Τετάρτη | 20/12/17 | 15:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ. | |
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ | ΚΟΡΩΝΗΣ | Σάββατο | 16/12/17 | 15:00 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ. | |
23. | ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ | ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 16/12/17 | 15:00 | ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
24. | Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΜΕΘΩΝΗΣ | Σάββατο | 16/12/17 | 15:00 | ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε. | |
25. | ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Κυριακή | 17/12/17 | 12:30 | ΡΕΚΚΑΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π. | |
26. | ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 18/12/17 | 17:30 | ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΕΛΗ Φ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | |
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
27. | ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΧΑΤΖΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Κυριακή | 17/12/17 | 10:00 | ||
28. | ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ | ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 17/12/17 | 11:00 | ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | |
29. | ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 17/12/17 | 11:00 | ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ. | |
30. | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ | ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Κυριακή | 17/12/17 | 15:00 | ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. | |
31. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Δευτέρα | 18/12/17 | 15:00 | ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΟΧΑΣ Β. | |
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2017-2018 (5η φάση) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
32. | ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Τετάρτη | 20/12/17 | 14:30 | ||
33. | Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Τετάρτη | 20/12/17 | 16:00 | ||
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
34. | ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” | Σάββατο | 16/12/17 | 09:00 | ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΟΛΥΒΑΡΗΣ Π., ΞΥΝΟΣ Σ. | |
35. | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 16/12/17 | 10:00 | ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΝΙΑΤΗ Κ. | |
36. | ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 16/12/17 | 10:00 | ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΛΤΣΟΥΝΗΣ Σ., ΚΑΜΑΙ Α. | |
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
37. | Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” | Σάββατο | 16/12/17 | 11:00 | ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ. | |
38. | Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 16/12/17 | 12:00 | ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ. | |
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
39. | Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ | ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ | Σάββατο | 16/12/17 | 11:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η. | |
40. | Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” | Σάββατο | 16/12/17 | 11:00 | ΝΙΑΡΧΟΣ Γ. | |
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
41. | ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Σάββατο | 16/12/17 | 11:00 | , ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι. | |
42. | Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | Σάββατο | 16/12/17 | 11:00 | ΡΕΚΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η. | |
ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε Ο ΝΕΩΝ 9ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
43. | ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης – ΕΠΣ Ηλείας | ΕΠΣΚΙ | Τετάρτη | 20/12/17 | 12:30 | ||
44. | ΕΠΣ Ζακύνθου – ΕΠΣ Μεσσηνίας | ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ | Τετάρτη | 20/12/17 | 14:30 | ||
ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε Ο ΠΑΙΔΩΝ 9ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
45. | ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης – ΕΠΣ Ηλείας | ΕΠΣΚΙ | Τετάρτη | 20/12/17 | 13:00 | ||
46. | ΕΠΣ Ζακύνθου – ΕΠΣ Μεσσηνίας | ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ | Τετάρτη | 20/12/17 | 13:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.