Αθλητικά

Αποτελέσματα, βαθμολογία και επόμενη αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής, σε Α’, Β’ και Γ’ όμιλο έχουν ως εξής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δόξα Καλαμάτας – Νέδουσα Τετάρτη 23/10/2019

ΑΟ Λαιίκων – Μεσσηνιακός Δευτέρα 21/10/2019

Αναγέννηση Παραλίας – ΑΟ Πατίστα 1-1

Ίκαρος Καλαμάτας – Αίαντας Καλαμάτας 1-1

Κεραυνός Καλαμάτας – ΑΠΣ Άρις 0-1

ΡΕΠΟ: ΑΟ Φαραί

Η βαθμολογία

  1. ΑΠΣ Άρις 3
  2. Ίκαρος Καλαμάτας 1
  3. Αίανας Καλαμάτας 1
  4. Αναγέννηση Παραλίας 1
  5. ΑΟ Πατίστα 1
  6. ΑΟ Λαιϊκων 0
  7. Μεσσηνιακός 0
  8. Δόξα Καλαμάτας 0
  9. Νέδουσα Αλαγονίας 0
  10. Κέραυνος Καλαμάτας 0
  11. ΑΟ Φαραί 0

Η επόμενη αγωνιστική

ΑΟ Φαραί – Δόξα Καλαμάτας

Νέδουσα – ΑΟ Λαιίκων

Μεσσηνιακός – Ίκαρος Καλαμάτας

ΑΟ Πατίστα – Κεραυνός Καλαμάτας

ΑΠΣ Άρις – Αίαντας Καλαμάτας

ΡΕΠΟ: Αναγέννηση Παραλίας

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Θύελλα Μερόπης-Διαγόρας Κοπανακίου 0-0

Παναθηναϊκός Καλαμάτας-Πανευαϊκός 2-2

Αστέρας Βαλύρας-Νίκη Πλάτης 3-3

ΠΑΟΚ Καλαμάτας-Ερμής Καλαμάτας 3-0

Παπαφλέσσας Άμφειας-Ατρόμητος Πλατύ 1-0

ΡΕΠΟ: ΠΑΣ Ράχης

Η βαθμολογία

  1. ΠΑΟΚ Καλαμάτας 3
  2. Παπαφλέσσας Άμφειας 3
  3. Αστέρας Βαλύρας 1
  4. Νίκη Πλάτης 1
  5. Παναθηναϊκός Καλαμάτας 1
  6. Πανευαϊκός 1
  7. Θύελλα Μερόπης 1
  8. Διαγόρας Κοπανακίου 1
  9. ΠΑΣ Ράχης 0
  10. Ατρόμητος Πλατύ 0
  11. Ερμής Καλαμάτας 0

Η επόμενη αγωνιστική

ΠΑΣ Ράχης-Θύελλα Μερόπης

Διαγόρας Κοπανακίου-Παναθηναϊκός Καλαμάτας

Πανευαϊκός-ΠΑΟΚ Καλαμάτας

Νίκη Πλάτης-Παπαφλέσσας Άμφειας

Ατρόμητος Πλατύ-Ερμής Καλαμάτας

ΡΕΠΟ: Αστέρας Βαλύρας

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μιλτιάδης-Νέστορας Πύλου 1-2

ΠΑΟ Καλλιθέας-Θύελλα Παραλίας 2-0

Εθνικός Καλαμάτας-Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης Δευτέρα 21/20/2019

Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου-Δαναός 1-0

Στενωσιά-ΑΕ Λογγάς 2-7

ΡΕΠΟ: Πράσινα Πουλιά

Η βαθμολογία

  1. ΑΕ Λογγάς 3
  2. ΠΑΟ Καλλιθέας 3
  3. Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 3
  4. Νέστωρ Πύλου 3
  5. Εθνικός Καλαμάτας 0
  6. Ακαδημία Παμίσου 0
  7. Πράσινα Πουλιά 0
  8. ΑΟ Μιλτιάδης 0
  9. Δαναός Καλαμάτας 0
  10. Θύελλα Παραλίας 0
  11. ΑΟ Στενωσιάς 0

Η επόμενη αγωνιστική

Πράσινα Πουλιά-Μιλτιάδης

Νέστορας Πύλου-ΠΑΟ Καλλιθέας

Θύελλα Παραλίας-Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου

Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης-Στενωσιά

ΑΕ Λογγάς-Δαναός

ΡΕΠΟ: Εθνικός Καλαμάτας

Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.