Εκλογές 2019Πύλος

Εκλογές 2019: Οι σταυροί προτίμησης για τις Τοπικές Κοινότητες του Δήμου Πύλου – Νέστορος

Ανακοινώθηκαν από το Πρωτοδικείο Καλαμάτας οι σταυροί προτίμησης των υποψηφίων συμβούλων για τις τοπικές κοινότητες του Δήμου Πύλου – Νέστορος.

Αναλυτικά:

Ακριτοχωρίου

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Ακριτοχωρίου

1 )             ΤΣΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                                                                         68

2 )              ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                                                                          66

  • ) ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΣΙΝΟΥ 40

Βασιλιτσίου

ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΤΣΙΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα       2

  • ) ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 73
  • ) ΓΑΪΤΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 40 6 ) ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 38 7 ) ΛΥΜΠΕΡΗ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ        27 8 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                5

Βασιλιτσίου

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΑΣΙΛΙΤΣΙΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα       2

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Βασιλιτσίου

1 )            ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ      29 2 )     ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ      27

  • ) ΚΑΤΣΟΥΛΙΑ-ΜΠΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11
  • ) ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 3
  • ) ΔΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ- ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3

 

Βουναρίων

1

Βουναρίων

                 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                                                                                    81

2 )            ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ                                                                                                                           57

Καπλανίου

1

ΤΣΟΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  99
2 )            ΤΣΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  31
3 )            ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  26

Καπλανίου

Κόμπων

1

Κόμπων

                 ΧΑΪΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                                                                              41

2 )             ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                                                                                                 35

 

Κορώνης

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΚΑΘΑΡΗ ΚΟΡΩΝΗ

Καταχωρημένα Τμήματα       4

Κορώνης

ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       4

  • ) ΚΙΚΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 76
  • ) ΡΟΥΒΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 51

Υαμείας

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Υαμείας

1 )             ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                                                                                     53

2 )            ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 25 3 )     ΜΠΛΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                8

Φαλάνθης

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

2 )             ΓΑΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ                                                                                                                                              21

Χαρακοπίου (Χαροκοπειού)

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ

Καταχωρημένα Τμήματα       3

  • ) ΠΑΣΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 45
  • ) ΤΣΙΜΙΚΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 32 4 ) ΚΑΤΣΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 17 5 ) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 13

6 )            ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ ΚΑΡΙΝΕ του ΜΙΧΑΗΛ                                                                                                                                          10

Χαρακοπίου (Χαροκοπειού)

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα       3

2 )            ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ    88 3 )     ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           55 4 )                ΜΩΚΑΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ          28

5 )            ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ                                                                                                                                           17

Χρυσοκελλαριάς

ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       2

  • ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 55
  • ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43

Χρυσοκελλαριάς

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤΟΡΟΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       2

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Χρυσοκελλαριάς

1 )            ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ              99 2 )     ΚΑΤΣΑΠΑΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         52 3 )                ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ             46 4 )     ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΗΛΙΑ   17

5 )            ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ                                                                                                                           16

 

Ευαγγελισμού

ΝΕΟΙ ΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΣΕ ΔΡΑΣΗ

Καταχωρημένα Τμήματα       2

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Ευαγγελισμού

1 )            ΨΥΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ        59 2 )     ΨΥΧΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ               49 3 )     ΤΣΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ                34 4 )     ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         25 5 )     ΚΟΤΣΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ       9

Ευαγγελισμού

ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα       2

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Ευαγγελισμού

  • ) ΓΑΛΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 63
  • ) ΨΥΧΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΛΙΑ 52 3 ) ΓΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 31 4 ) ΤΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ             16

5 ) ΨΥΧΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ          10 6 ) ΨΥΧΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ                3

Καινούργιου Χωρίου

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Καινούργιου Χωρίου

1 )             ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                                                   40

Λαχανάδας

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Λαχανάδας

  • ) ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 73
  • ) ΒΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 32

 

μεθωΝΕΟΙ, Πνοή Ανανέωσης Καταχωρημένα Τμήματα 4

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΘΩΝΗΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       4

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Μεθώνης

1 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ            22 2 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 13 3 ) ΤΣΑΦΑΡΑ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          12

  • ) ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ- ΣΑΚΡΙΣΤΑΝ ΣΤΕΛΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 7
  • ) ΓΑΛΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1

ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       4

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Μεθώνης

1 ) ΚΑΖΑ- ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 75 2 ) ΒΑΣΙΛΑΚΗ- ΜΙΣΚΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 73 3 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ 58 4 ) ΔΗΛΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    49 5 ) ΔΗΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ           44

6 )             ΤΖΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                                                                              23

 

Φοινίκης

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Φοινίκης

  • ) ΨΥΧΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 51
  • ) ΖΕΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 27

Φοινικούντος

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       2

2 ) ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 93 3 ) ΠΑΪΒΑΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ              91

4 ) ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ     84 5 ) ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ              78

6 )            ΣΤΕΦΑΝΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ                                                                                                                                          76

ΧΩΡΑ ΠΟΛΗ ΜΕ ΟΡΑΜΑ

Καταχωρημένα Τμήματα       7

  • ) ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 64
  • ) ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 45

 

ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       7

4 ) ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  92 5 ) ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ         52 6 ) ΑΔΡΑΚΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 44 7 ) ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   39

8 ) ΛΑΜΠΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ         39 9 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ               23

  • ) ΑΝΤΙΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΝΟΥΜΠΑΡ 21
  • ) ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 10

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤΟΡΟΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       7

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Χώρας

1 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 68 2 ) ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΛΤΕΖΟΣ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 63 3 ) ΡΟΥΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         46 4 ) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                43

5 ) ΚΑΡΠΟΖΟΛΩΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      42 6 ) ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ 30 7 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ        20 8 ) ΜΟΥΣΤΡΟΥΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2

Αμπελοφύτου

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Αμπελοφύτου

1 )            ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                60 2 )     ΞΙΑΡΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 60

3 )             ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                                                                                                                        47

4 )             ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                                                             44

 

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΟΡΥΦΑΣΙΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα       2

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

  • ) ΜΠΟΥΣΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 54
  • ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 49 3 ) ΤΖΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 39 4 ) ΛΑΚΡΙΝΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ         29 5 ) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     9

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΥΘΥΝΗΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       2

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

1 ) ΣΥΡΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΑΖΑΡΟΥ           71 2 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    48

3 ) ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 29 4 ) ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ         25 5 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      19

6 ) ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 13 7 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  7

ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ για το Κορυφάσιο

Καταχωρημένα Τμήματα       2

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

  • ) ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 63
  • ) ΦΡΑΓΓΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 28 3 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20 4 ) ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         16

5 )            ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΝΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                                                      12

 

Μεταξάδας

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  62
2 )            ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ  21
3 )            ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  14

Μεταξάδας

Μυρσινοχωρίου

1

Μυρσινοχωρίου

                 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                                                                                       68

2 )            ΚΑΤΣΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                                                                      24

Παλαιού Λουτρού

1

Παλαιού Λουτρού

                 ΤΖΩΡΤΖΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                                                                   17

2 )            ΜΑΡΙΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                                                                            5

 

Ρωμανού

ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Ρωμανού

1 ) ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 97 2 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ      89 3 ) ΠΟΔΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            66 4 ) ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ    50 5 ) ΔΙΑΜΑΝΤΗ- ΜΑΛΩΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ                37

6 )             ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                                                                             18

Φλεσιάδος

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Φλεσιάδος

1 )            ΜΑΘΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ              15 2 )     ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         14 3 )                ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    4

Βλαχοπούλου

ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ

Καταχωρημένα Τμήματα       3

4 )            ΚΑΛΛΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  90
5 )            ΚΑΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  89
6 )            ΜΗΤΣΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  47

 

Βλαχοπούλου

ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       3

2 ) ΧΡΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ           33 3 ) ΣΙΚΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ              23 4 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ          15 5 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                14 6 ) ΚΑΚΡΙΔΩΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     6

Μανιακίου

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Μανιακίου

  • ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΦΛΕΣΣΙΑ 61
  • ) ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26

Μαργελίου

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Μαργελίου

1 )            ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                                                                                   32

Μεταμορφώσεως

ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Μεταμορφώσεως

1 ) ΒΑΓΓΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ (ΚΑΜΠΑΝΗΣ) 53 2 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ        48 3 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 31 4 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ             25 5 ) ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ    14

  • ) ΚΑΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 12
  • ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7

Μεταμορφώσεως

ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Μεταμορφώσεως

  • ) ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 58
  • ) ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 56 3 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ του ΣΤΑΣΙΝΟΥ 33 4 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 14 5 ) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ       7

6 )             ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ- ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                                        3

Παπαφλέσσα

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Παπαφλέσσα

1 )            ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 20 2 )     ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   16

3 )            ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                                                                                      13

4 )             ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                                                                 11

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΛΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα       9

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Πύλου

1 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  33 2 ) ΚΟΥΒΕΛΑ-ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 25

3 ) ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     18 4 ) ΚΟΤΣΟΒΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  13 5 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ         5 6 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ             4

  • ) ΣΚΟΡΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ            3

ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ Καταχωρημένα Τμήματα                9

  • ) ΚΑΛΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ       74
  • ) ΚΑΛΔΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ               57
  • ) ΧΑΝΤΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΠΥΛΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα       9

4 ) ΝΤΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ        48 5 ) ΜΠΕΛΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ              39

6 ) ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 29 7 ) ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         29

8 ) ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ          12 9 ) ΚΟΥΤΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                8

10 )          ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ                                                                                                                      3

 

ΝΕΣΤΟΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ-ΠΥΛΟΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       9

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Πύλου

1 ) ΚΑΡΙΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    48 2 ) ΠΑΝΟΣΚΑΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                46 3 ) ΛΕΚΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             28 4 ) ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ          26

5 ) ΚΑΛΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                20 6 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ    15

7 ) ΣΑΛΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                                                                                     9

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤΟΡΟΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       9

4 ) ΠΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΗΛΙΑ 58 5 ) ΔΗΛΕΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΑΡΤΙΝ           41

6 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 31 7 ) ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ               29 8 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑ του ΓΚΙΟΡΓΚΕ            9

Αμπελοκήπων

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Αμπελοκήπων

  • ) ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 39
  • ) ΣΤΡΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 34

 

Γλυφάδας

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Γλυφάδας

1 )            ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ        76 2 )     ΚΑΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         53

3 )             ΚΑΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                                                                                    49

Ικλαίνης

ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΚΛΑΙΝΑ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Ικλαίνης

  • ) ΣΚΟΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΜΗΤΡΟΥ 59
  • ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 48 3 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31 4 ) ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 19

5 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ      11 6 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 7

7 )            ΡΕΚΟΥΤΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                                                                        7

Ικλαίνης

ΑΠΟΨΗ για μια ΙΚΛΑΙΝΑ με ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

2 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ    36 3 ) ΚΑΝΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ       29 4 ) ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    25 5 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ        25 6 ) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9

 

Καλλιθέας

ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       2

4 )            ΛΙΓΓΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ  48
5 )            ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  42
6 )            ΛΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  15

 

Καλλιθέας

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤΟΡΟΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       2

2 )             ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ                                                                                                                                                  60

3 )            ΚΟΥΦΟΥ-ΛΥΓΚΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ       36 4 )     ΛΕΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    31

5 )            ΚΑΡΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                                                                    17

Κυνηγού

2

2 )             ΚΟΥΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                                                                                           86

 

Μεσοχωρίου

1

ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ  76
2 )            ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΑΞΑΝΔΡΟΥ  43
3 )            ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  29

Μεσοχωρίου

Παππουλίων

1

Παππουλίων

                 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                                                                                   60

2 )            ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ     39 3 )     ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33 4 )                ΦΟΥΡΤΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                5

Πηδάσου

1

ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  40
2 )             ΖΕΡΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  31
3 )            ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  11

Πηδάσου

Πύλας

1

Πύλας

                 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                                                                          61

  • ) ΗΛΙΑΚΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49
  • ) ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΚΙΩΝΟΣ 26

 

Χωματάδας

ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Χωματάδας

  • ) ΛΕΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 52
  • ) ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 44

3 )            ΚΑΡΑΓΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ              27 4 )     ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            13

5 )             ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                                                                                                     11

Χωματάδας

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗΔΗΜΟΤΩΝ ΧΩΜΑΤΑΔΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΩΝ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Χωματάδας

1 )            ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       37 2 )     ΜΠΑΚΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   10 3 )     ΚΟΥΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       10

4 )            ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                                                                                            4

5 )             ΤΣΕΡΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                                                                 3

ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       3

2 ) ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 85 3 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 53 4 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ       35 5 ) ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ             17

6 )             ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                                                                         12

 

ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΗ

Καταχωρημένα Τμήματα       3

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Κουκκουνάρας

1 ) ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 53 2 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΜΑΡΙΟΥ          27 3 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ               21

4 ) ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ    17 5 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ              16 6 ) ΚΑΓΙΑΝΑ ΦΙΛΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ              9

  • ) ΧΡΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3
  • ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤΟΡΟΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       3

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Κουκκουνάρας

1 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 96 2 ) ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ       62

  • ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43
  • ) ΧΡΟΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42 5 ) ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 23

6 ) ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗ ΚΑΣΤΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΦΩΤΙΟΥ 17 7 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1

ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       2

2 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 58 3 ) ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 42 4 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ           25 5 ) ΜΗΛΙΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23

  • ) ΤΟΥΛΟΥΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 21
  • ) ΠΑΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14

 

ΝΕΣΤΟΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ-ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΕΜΜΥΔΙΩΝ

Καταχωρημένα Τμήματα       2

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Κρεμμυδίων

1 ) ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        26 2 ) ΤΖΙΦΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ    14

3 ) ΤΣΕΚΑ ΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     5 4 ) ΚΑΚΡΙΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ                2

5 )             ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                                                                         2

ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤΟΡΟΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       2

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Κρεμμυδίων

1 ) ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ   72 2 ) ΤΣΟΠΕΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ         49 3 ) ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ                43 4 ) ΤΣΕΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ            42 5 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         6

Μεσοποτάμου

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Μεσοποτάμου

1 ) ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  36 2 ) ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ        26 3 ) ΚΟΥΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ     21 4 ) ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ            20 5 ) ΜΠΙΡΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ       12

6 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  11 7 ) ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ             8

8 )             ΚΟΥΡΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ                                                                                                                                                   2

 

Μεσοποτάμου

ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       1

2 )            ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ            40 3 )     ΓΚΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           23

  • ) ΤΖΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18
  • ) ΚΟΝΤΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 13

Σουληναρίου

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙ

Καταχωρημένα Τμήματα       2

2 ) ΔΑΡΣΑΚΛΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   56 3 ) ΚΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ    49 4 ) ΞΥΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33

  • ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19
  • ) ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18
  • ) ΡΟΥΜΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18
  • ) ΞΥΔΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13

Σουληναρίου

ΦΩΝΗ ΤΩΝ ΣΟΥΛΗΝΑΡΑΙΩΝ

Καταχωρημένα Τμήματα       2

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ                                                                                                    Σουληναρίου

1 ) ΚΑΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ        87 2 ) ΞΥΔΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ     53

3 ) ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30 4 ) ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         21 5 ) ΡΟΥΜΠΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ     16 6 ) ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΕΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   8

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ

Καταχωρημένα Τμήματα       3

2 ) ΒΥΤΙΝΙΩΤΗ-ΚΑΠΕΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 36 3 ) ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ       34

4 ) ΞΥΔΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ         25 5 ) ΛΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ     17

6 )             ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                                                                                        10

Ο ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       3

  • ) ΤΖΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ 66
  • ) ΛΥΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 48 4 ) ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 42 5 ) ΚΑΡΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΥΜΠΕΡΗ         25

6 )             ΔΟΥΛΑΜΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΚΗΣΤΙΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                                                                                                                     17

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ-ΠΛΑΤΑΝΟΒΡΥΣΗΣ

Καταχωρημένα Τμήματα       3

2 ) ΛΥΓΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   85 3 ) ΧΟΥΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  34

4 ) ΡΑΔΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26 5 ) ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ       25

6 )            ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                                                                                                   13

Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.