Εκλογές 2019Πύλος

Ολοι οι υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι του Δήμου Πύλου – Νέστορος

Όλοι οι υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι στις κοινότητες του Δήμου Πύλου Νέστορος.

Σημειώνεται, ότι στις κοινότητες με πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων κατεβαίνουν ξεχωριστοί συνδυασμοί και ακολούθως αναφέρονται με χρονική σειρά κατάθεσης υποψηφιοτήτων στο Πρωτοδικείο, ενώ σε αυτές με πληθυσμό κάτω των 300 κατοίκων υπάρχει ενιαίο ψηφοδέλτιο και αναφέρονται με αλφαβητική σειρά.

Κοινότητες Άνω των 300 κατοίκων

Εκλογική Περιφέρεια Κορώνης
Κοινότητα Βασιλιτσίου
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΤΣΙΟΥ»
1 ΓΑΪΤΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΛΥΜΠΕΡΗ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6 ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7 ΜΠΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8 ΤΟΜΑΡΟΠΑΝΑΓΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤΟΡΟΣ»
1 ΔΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ- ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΚΑΤΣΟΥΛΙΑ-ΜΠΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ
4 ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5 ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
Κοινότητα Κορώνης
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΚΑΘΑΡΗ ΚΟΡΩΝΗ»
1 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΓΙΑΛΛΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3 ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΤΣΙΡΟΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
5 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ»
1 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2 ΚΙΚΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΡΟΥΒΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΣΤΕΛΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
Κοινότητα Χαρακοπίου
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ»
1 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2 ΚΑΤΣΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΜΑΡΚΑΡΙΑΝ ΚΑΡΙΝΕ του ΜΙΧΑΗΛ
4 ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΠΑΣΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
6 ΤΣΙΜΙΚΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ»
1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3 ΜΩΚΑΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
4 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5 ΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κοινότητα Χρυσοκελλαριάς
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ : «ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ»
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤΟΡΟΣ»
1 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΚΑΤΣΑΠΑΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
4 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΗΛΙΑ
5 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
Εκλογική Περιφέρεια Μεθώνης
Κοινότητα Ευαγγελισμού
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΝΕΟΙ ΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ΣΕ ΔΡΑΣΗ»
1 ΚΟΤΣΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΤΣΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
4 ΨΥΧΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5 ΨΥΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ»
1 ΓΑΛΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΓΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3 ΤΟΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΨΥΧΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ
5 ΨΥΧΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6 ΨΥΧΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΛΙΑ
Κοινότητα Μεθώνης
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «μεθωΝΕΟΙ, Πνοή Ανανέωσης»
1 ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΔΕΙΚΤΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΔΗΛΕ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5 ΛΙΓΓΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΘΩΝΗΣ»
1 ΓΑΛΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ- ΣΑΚΡΙΣΤΑΝ ΣΤΕΛΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΤΣΑΦΑΡΑ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ»
1 ΒΑΣΙΛΑΚΗ- ΜΙΣΚΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΔΗΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΔΗΛΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΚΑΖΑ- ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ
6 ΤΖΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Κοινότητα Φοινικούντος
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ»
1 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΠΑΪΒΑΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3 ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΣΤΕΦΑΝΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ
5 ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6 ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Νέστορος
Κοινότητα Κορυφασίου
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΟΡΥΦΑΣΙΟΥ»
1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2 ΛΑΚΡΙΝΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΜΠΟΥΣΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
4 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5 ΤΖΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΕΥΘΥΝΗΣ»
1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΣΥΡΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΑΖΑΡΟΥ
7 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ«ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ για το Κορυφάσιο»
1 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΝΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5 ΦΡΑΓΓΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Κοινότητα Ρωμανού
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ«ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ»
1 ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΔΙΑΜΑΝΤΗ- ΜΑΛΩΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
3 ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΠΟΔΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
Κοινότητα Χώρας
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΧΩΡΑ ΠΟΛΗ ΜΕ ΟΡΑΜΑ»
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΓΙΩΤΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ
4 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΥΖ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ
9 ΜΠΑΧΟΥΜΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
10 ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ»
1 ΑΔΡΑΚΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΑΝΤΙΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΝΟΥΜΠΑΡ
4 ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
7 ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8 ΛΑΜΠΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
9 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
10 ΞΕΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
11 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤΟΡΟΣ»
1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ
3 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΛΤΕΖΟΣ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
4 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5 ΚΑΡΠΟΖΟΛΩΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΜΟΥΣΤΡΟΥΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ
8 ΡΟΥΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Παπαφλέσσα
Κοινότητα Βλαχόπουλου
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΚΑΛΛΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΚΑΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΜΗΤΣΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6 ΨΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Β. Όνομα Συνδυασμού : «ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ»
1 ΚΑΚΡΙΔΩΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΣΙΚΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
5 ΧΡΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6 ΨΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
Κοινότητα Μεταμορφώσεως
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»
1 ΒΑΓΓΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ (ΚΑΜΠΑΝΗΣ)
2 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
4 ΚΑΥΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ»
1 ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ- ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ του ΣΤΑΣΙΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Πύλου
Κοινότητα Ικλαίνης
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΚΛΑΙΝΑ»
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
2 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΡΕΚΟΥΤΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΣΚΟΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΜΗΤΡΟΥ
6 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
7 ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΠΟΨΗ για μια ΙΚΛΑΙΝΑ με ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»
1 ΚΑΝΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ
2 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
4 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Κοινότητα Καλλιθέας
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ»
1 ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2 ΔΟΥΒΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3 ΖΟΜΠΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΚΟΝΤΟΓΟΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΛΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6 ΛΙΓΓΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤΟΡΟΣ»
1 ΖΟΜΠΟΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2 ΚΑΡΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΚΟΥΦΟΥ-ΛΥΓΚΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4 ΛΕΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΛΙΓΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
Κοινότητα Πύλου
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΛΟΥ»
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΚΟΤΣΟΒΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΚΟΥΒΕΛΑ-ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6 ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7 ΣΚΟΡΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ»
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3 ΓΟΥΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
4 ΔΟΥΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
5 ΚΑΛΔΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
6 ΚΑΛΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7 ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
8 ΛΕΦΑ-ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΣΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΠΥΛΟΥ»
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3 ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4 ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5 ΚΟΥΤΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΚΟΥΦΟΓΙΩΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
7 ΜΠΕΛΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8 ΝΤΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9 ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
Δ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΝΕΣΤΟΡΟΣ ΣΟΦΙΑ-ΠΥΛΟΣ»
1 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΚΑΛΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4 ΚΑΡΙΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΛΕΚΚΑ ΚΩΣΝΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6 ΠΑΝΟΣΚΑΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7 ΣΑΛΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Ε. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤΟΡΟΣ»
1 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΔΗΛΕΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΑΡΤΙΝ
3 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑ του ΓΚΙΟΡΓΚΕ
4 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΜΑΥΡΕΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΠΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΗΛΙΑ
6 ΣΑΡΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
7 ΣΤΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ (ΚΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Κοινότητα Χωματάδας
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ«ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ»
1 ΚΑΡΑΓΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3 ΛΕΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΧΩΜΑΤΑΔΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΩΝ»
1 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΚΟΥΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΜΠΑΚΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5 ΤΣΕΡΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Εκλογική Περιφέρεια Χιλιοχωρίων
Κοινότητα Κουκκουνάρας
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ»
1 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΗ»
1 ΚΑΓΙΑΝΑ ΦΙΛΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΜΑΡΙΟΥ
7 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8 ΧΡΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤΟΡΟΣ»
1 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3 ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗ ΚΑΣΤΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΦΩΤΙΟΥ
4 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ
6 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7 ΧΡΟΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Κοινότητα Κρεμμύδιων
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ»
1 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΜΗΛΙΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΠΑΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6 ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7 ΤΟΥΛΟΥΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΝΕΣΤΟΡΟΣ ΣΟΦΙΑ-ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΕΜΜΥΔΙΩΝ»
1 ΚΑΚΡΙΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΤΖΙΦΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
4 ΤΣΕΚΑ ΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5 ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΠΥΛΟΥ-ΝΕΣΤΟΡΟΣ»
1 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΔΙΠΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3 ΤΣΕΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4 ΤΣΟΠΕΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
5 ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
Κοινότητα Μεσοποτάμου
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ»
1 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΚΟΥΡΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ
3 ΚΟΥΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
4 ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΜΠΙΡΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
7 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
8 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΥΝΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑΣ»
1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΓΚΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΚΟΝΤΟΥ ΦΩΤΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΣΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 ΤΖΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Κοινότητα Σουληναρίου
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙ»
1 ΔΑΡΣΑΚΛΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΚΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
4 ΚΑΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5 ΞΥΔΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 ΞΥΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8 ΡΟΥΜΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΦΩΝΗ ΤΩΝ ΣΟΥΛΗΝΑΡΑΙΩΝ»
1 ΚΑΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΞΥΔΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΕΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΡΟΥΜΠΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Κοινότητα Χανδρινού
Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ»
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΒΥΤΙΝΙΩΤΗ-ΚΑΠΕΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4 ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5 ΛΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
6 ΞΥΔΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «Ο ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ»
1 ΔΟΥΛΑΜΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΚΗΣΤΙΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2 ΚΑΡΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΥΜΠΕΡΗ
3 ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΛΥΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5 ΤΖΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
6 ΤΣΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ-ΠΛΑΤΑΝΟΒΡΥΣΗΣ»
1 ΚΟΤΣΙΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΛΥΓΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3 ΠΑΓΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΡΑΔΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6 ΧΟΥΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Κοινότητες Κάτω των 300 κατοίκων
Εκλογική Περιφέρεια Κορώνης
Κοινότητα Ακριτοχωρίου
1 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΣΙΝΟΥ
3 ΤΣΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Κοινότητα Βουναρίων
1 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
2 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Κοινότητα Καπλανίου
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΤΣΟΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3 ΤΣΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Κοινότητα Κόμπων
1 ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2 ΧΑΪΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Κοινότητα Υαμείας
1 ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΜΠΛΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΣ
Κοινότητα Φαλάνθης
1 ΓΑΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΑΡΑΝΤΟΣ
2 ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Μεθώνης
Κοινότητα Καινούργιου Χωρίου
1 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Κοινότητα Λαχανάδας
1 ΒΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2 ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Κοινότητα Φοινίκης
1 ΖΕΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY
2 ΨΥΧΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Νέστορος
Κοινότητα Αμπελοφύτου
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟY
2 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΞΙΑΡΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κοινότητα Μεταξάδας
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
3 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Κοινότητα Μυρσινοχωρίου
1 ΚΑΤΣΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ
Κοινότητα Παλαιού Λουτρού
1 ΜΑΡΙΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΤΖΩΡΤΖΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Κοινότητα Φλεσιάδος
1 ΜΑΘΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2 ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Παπαφλέσσα
Κοινότητα Μανιακίου
1 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΦΛΕΣΣΙΑ
2 ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κοινότητα Μαργελίου
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Κοινότητα Παπαφλέσσα
1 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
2 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4 ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Εκλογική Περιφέρεια Πύλου
Κοινότητα Αμπελοκήπων
1 ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2 ΣΤΡΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Κοινότητα Γλυφάδας
1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2 ΚΑΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΚΑΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Κοινότητα Κυνηγού
1 ΚΟΥΡΕΜΠΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
2 ΚΟΥΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Κοινότητα Μεσοχωρίου
1 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΑΞΑΝΔΡΟΥ
3 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
Κοινότητα Παππουλίων
1 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 ΦΟΥΡΤΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Κοινότητα Πηδάσου
1 ΖΕΡΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
Κοινότητα Πύλας
1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΗΛΙΑΚΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΣΕΦΕΡΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΚΙΩΝΟΣ
Εκλογική Περιφέρεια Χιλιοχωρίων
– Δεν υπάρχουν υποψήφιοι σε κοινότητες κάτω των 300 κατοίκων

Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.