Εκλογές 2019

Ποιοι εκλέχθηκαν στα Τοπικά Συμβούλια στην Τριφυλία

Στα τοπικά συμβούλια του Δήμου Τριφυλίας, μόνο αυτά της Κυπαρισσίας, των Φιλιατρών και των Γαργαλιάνων είναι επταμελή, όλα τα υπόλοιπα είναι πενταμελή.

Σε όσες περιπτώσεις υπάρχει συνδυασμός που συγκεντρώνει το 50% των ψήφων (και των εδρών), πρόεδρος ανακηρύσσεται ο πρώτος σε σταυρούς σύμβουλος. Στις υπόλοιπες περιπτώσεις που δεν συγκεντρώνεται το 50% οι τοπικοί σύμβουλοι που εκλέγονται από όλους τους συνδυασμούς καλούνται να εκλέξουν έναν, από τον πρώτο σε σταυρούς του πρώτου και του δεύτερου συνδυασμού.

Αναλυτικά η σταυροδοσία στα πενταμελή και επταμελή συμβούλια στο Δήμο Τριφυλίας έχει ως εξής (σε παρένθεση δίπλα από το όνομα κάθε συνδυασμού είναι ο αριθμός εδρών):

 

Κοινότητα  Αετού

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΑΕΤΟΥ» (3)

1. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 61

2. ΚΑΖΑΝΤΖΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 20

3. ΛΟΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 104

4. ΛΩΛΑ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6

5. ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 33

6. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 56

 

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΛΥΣΗ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ» (0)

1. ΑΛΕΥΡΑ ΠΟΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΟΛΟΒΙΝΑ)13

2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΜΠΟΥΦΕΑ) 2

3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 3

4. ΚΕΦΑΛΛΗΝΟΥΤΖΙΝΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 3

5. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΤΣΙΝΗΣ) 5

6. ΤΖΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ) 3

 

Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΕΤΟΥ Δ.Δ. ΑΕΤΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ» (2)

1. ΚΑΜΠΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 49

2. ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 9

3. ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 117

4. ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 56

5. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6

6. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23

7. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 10

8. ΣΤΡΑΤΙΚΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 16

 

Κοινότητα Κοπανακίου

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΠΑΝΑΚΙ»

1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 56

2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 61

3. ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 172

4. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 136

5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 412

6. ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 179

 

Δημοτική Ενότητα Αυλώνος

Κοινότητα Αγαλιανής

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΓΑΛΙΑΝΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΟΔΟΣ» (3)

1. ΑΓΑΛΙΩΤΗ ΝΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ 16

2. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 65

3. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΖΩΗ 20

4. ΣΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23

5. ΤΣΑΤΡΑΦΙΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11

6. ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 11

 

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «Αναγέννηση Αγαλιανής» (2)

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 47

2. ΜΠΑΛΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 28

3. ΜΠΟΪΛΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3

4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΥΛΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 64

5. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5

 

Κοινότητα Καλού Νερού

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ»

1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 256

2. ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 30

3. ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 120

4. ΔΡΕΚΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 102

5. ΚΑΚΟΛΥΡΗ ΕΛΠΙΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 27

6. ΜΙΜΙΝΟΣΒΙΛΙΓΚΟΓΚΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΜΕΡΑΜΠ 39

7. ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 70

 

Δημοτική Ενότητα Γαργαλιάνων

Κοινότητα Γαργαλιάνων

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ» (0)

1. ΒΛΑΧΑΔΑΜΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 39

2. ΚΑΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 35

3. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20

4. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 31

5. ΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 33

6. ΧΡΥΣΟΜΠΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 47

7. ΧΩΡΑΪΤΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΑΓΑΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 30

 

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ» (4)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΡΕΚΟΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 458

2. ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 280

3. ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΑΧΟΝΕΪ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 380

4. ΒΛΑΧΑΔΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 268

5. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 76

6. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΚΟΥΛΗ 236

7. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 305

8. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 133

9. ΛΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 406

10. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΛΑΔΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 361

11. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 84

 

Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ – ΠΟΛΗ ΝΑ ΖΕΙΣ» (3)

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 169

2. ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 157

3. ΔΙΑΒΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 82

4. ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΦΩΚΙΩΝΑ 33

5. ΜΑΤΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 457

6. ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 125

7. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 114

8. ΞΙΑΡΧΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 160

9. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 80

10. ΠΟΥΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 98

11. ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 362

 

Κοινότητα  Μαραθοπόλεως

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΜΕ ΑΕΡΑ ΣΤΑ ΠΑΝΙΑ ΜΑΣ»

1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54

2. ΜΑΘΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 51

3. ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ 27

4. ΜΠΟΥΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 74

5. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 197

 

Κοινότητα  Μουζακίου

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΜΟΥΖΑΚΙΩΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ (ΜΟΥΖ.Α.ΚΙ.)»

1. ΚΟΣΤΑΝΤΙΝΟΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 24

2. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 36

3. ΛΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 117

4. ΛΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 40

5. ΜΑΡΙΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 90

6. ΜΑΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 85

 

Κοινότητα  Πύργου Τριφυλίας

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΝΕΑ ΠΝΟΗ  (Το Χωριό μας μπροστά)» (3)

1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 180

2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 88

3. ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 56

4. ΚΟΥΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 30

5. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΦΩΤΙΟΥ 41

6. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 63

7. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 81

 

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΟΛαΛΛΙΩΣ» (2)

1. ΒΑΒΟΥΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 49

2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 35

3. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12

4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 54

5. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 121

6. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27

 

Δημοτική Ενότητα Κυπαρισσίας

Κοινότητα  Αρμενιών

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 31

2. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ συζύγου ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41

3. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 49

4. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84

5. ΤΣΙΑΛΤΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29

6. ΨΙΛΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 116

 

Κοινότητα  Κυπαρισσίας

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «Κυπαρισσία για όλους (1)

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 84

2. ΚΑΡΑΜΠΑΜΕΛΑ ΜΑΡΙΚΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 201

3. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 64

4. ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 31

5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 111

6. ΠΙΤΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 34

7. ΤΖΑΝΕΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 45

 

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ» (0)

1. ΓΚΟΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 6

2. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 21

3. ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15

4. ΚΟΛΕΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8

5. ΚΟΥΚΟΥΜΗΓΚΟΥΝΤΡΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 37

6. ΜΠΕΣΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16

7. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20

 

Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝ.Ο.Δ.Ο.Σ. ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ» (1)

1. ΓΥΦΤΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 108

2. ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 62

2. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 34

6. ΝΤΡΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 103

7. ΣΑΡΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 123

8. ΣΚΟΤΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 43

9. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ (ΓΚΟΓΚΑ) ΜΑΡΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 31

10. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΑΛΕΚΟΥ 248

 

Δ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «Ανοιχτοί Ορίζοντες» (2)

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 42

2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 205

3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 103

4. ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 123

5. ΜΑΝΔΡΑΠΗΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ 169

6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 249

7. ΤΖΑΒΕΛΛΑΤΣΟΥΜΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 288

8. ΤΣΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 199

 

Ε. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ ΜΑΖΙ» (3)

1. ΒΑΡΕΛΑ ΑΚΡΙΒΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 241

2. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ 85

3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 202

4. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 331

5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 153

6. ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 328

7. ΣΜΕΡΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 116

8. ΤΟΥΡΚΟΛΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΣΟΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 413

9. ΤΣΑΛΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 421

 

Κοινότητα  Σπηλιάς

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ  «ΣΠΗΛΙΑ 2020» (3)

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 37

2. ΒΛΑΧΟΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19

3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 30

4. ΓΥΦΤΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 150

5. ΔΑΒΙΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18

6. ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 9

7. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13

 

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΠΗΛΙΑΣ» (2)

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 67

2. ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 28

3. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 40

4. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΝΊΚΗ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 31

5. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 49

6. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ 16

7. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 28

 

Κοινότητα  Φαρακλάδας

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΦΑΡΑΚΛΑΔΑ ΨΗΛΑ» (1)

1. ΚΩΤΣΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7

2. ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13

3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 32

4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 9

5. ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 18

 

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΦΑΡΟΣ» (2)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1

2. ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9

3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 26

4. ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 56

5. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 38

 

Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ» (2)

1. ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 5

2. ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 28

3. ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 36

4. ΣΙΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ 24

5. ΣΥΛΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13

 

Δημοτική Ενότητα Φιλιατρών

Κοινότητα Φιλιατρών

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΑ ΦΙΛΙΑΤΡΑ» (1)

1. ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 73

2. ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 43

3. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 45

4. ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 33

5. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΤΣΙ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 89

6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 187

7. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΣΗΜΑΚΗ 37

8. ΧΑΝΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ 17

9. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 82

 

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ» (1)

1. ΚΑΠΕΛΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 60

2. ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 125

3. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ 16

4. ΜΗΤΡΟΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 52

5. ΝΤΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ 36

6. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 17

7. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥΓΙΑΝΝΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 22

 

Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝ.Ο.Δ.Ο.Σ. ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ» (5)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 359

2. ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 373

3. ΖΕΡΜΠΙΝΟΥ ΑΡΑΟΥΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 478

4. ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 640

5. ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 446

6. ΛΥΓΓΟΥΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 421

7. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 322

8. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΚΟΥΚΟΥ ΠΑΓΩΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 142

9. ΦΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 588

 

Κοινότητα Χριστιανουπόλεως

Α. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΓΙΑ ΣΩΤΗΡΑ» (3)

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 133

2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 28

3. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 4

4. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 46

5. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 49

 

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΠΟΛΗ» (2)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3

2. ΒΟΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 25

3. ΚΑΡΥΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 10

4. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 23

5. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62

6. ΤΖΟΡΒΑ ΦΙΛΙΠΠΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 11

*στοιχεία από eleftheriaonline.gr

Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.