Τοπικά Νέα

Συγκρότηση ειδικών εκλογικών συνεργείων στο Δήμο Τριφυλίας

Στη συγκρότηση ειδικών εκλογικών συνεργείων που θα απασχοληθούν για την αντιμετώπιση των εκτάκτων αναγκών κατά την προπαρασκευή και διεξαγωγή των εκλογών για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 26 Μαΐου 2019, των αυτοδιοικητικών εκλογών της 26 Μαΐου 2019 και των επαναληπτικών τους της 2 Ιουνίου 2019 πρωχωρησε, με απόφαση δημάρχου, ο Δήμος Τριφυλίας.

Πιο συγκεκριμένα, στην απόφαση που αναρτηθηκε στη Διαύγεια, ορίστηκαν οι δημοτικοι υπάλληλοι που θα μετέχουν στο ειδικό συνεργείο προσφοράς έκτακτης εκλογικής εργασίας, πέραν του κανονικού ωραρίου απασχόλησης των εργασίμων ημερών και κατά τις εξαιρέσιμες ημέρες (αργίες), όπως Σάββατο-Κυριακή, και τις νυχτερινές ώρες, με ειδική εκλογική αποζημίωση, για την αντιμετώπιση των εκτάκτων αναγκών και για όλες τις προπαρασκευαστικές εργασίες, στις οποίες εμπλέκονται οι Δήμοι για την διεξαγωγή των εκλογών Ελληνική και για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 26 Μαΐου 2019, των αυτοδιοικητικών εκλογών της 26 Μαΐου 2019 και των επαναληπτικών τους της 2 Ιουνίου 2019 καθώς και για τις εργασίες αρμοδιότητάς τους που απαιτούνται κατά την ημέρα διενέργειας της  ψηφοφορίας, συμπεριλαμβανομένης και της μετάδοσης των εκλογικών αποτελεσμάτων.

Στον παρακάτω Πίνακα αναγράφονται τα ονόματά τους και η εργασία που ανατίθεται σε καθένα από
αυτούς.

Α/Α Ονοματεπώνυμο
Κατηγορία/Κλάδος/ Ειδικότητα
Ανατιθέμενη Εργασία
1 ΠΑΤΣΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ / ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ
2
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΤΕ22 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ/ ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ
3
ΚΑΜΠΟΥΚΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
Π.Ε ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗΣ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ / ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ/ΠΑΡΑΔΟ ΣΗ ΤΑΜΠΛΕΤ
4 ΔΑΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΥΕ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΩΝ ΣΧ.ΜΟΝΑΔΩΝ
ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
5
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ
ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ/ ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ
6
ΠΑΝΤΑΖΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΥ
ΔΕ28 ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΩΝ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
7
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
8
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΕ29 ΟΔΗΓΩΝ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
9 ΓΚΟΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΔΕ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗΣ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ / ΤΗΛ.ΚΕΝΤΡΟ
10
ΛΕΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ 11 ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΕ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
12
ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΥΕ16 ΕΡΓΑΤΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
13
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΔΕ28 ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΩΝ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
14
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΕ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗΣ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ
15
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ / ΦΩΤΟΤΥΠΙΚΟ
16
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ / ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΑΜΠΛΕΤ
17
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΔΕ29 ΟΔΗΓΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ / ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
18
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΔΕ29 ΟΔΗΓΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ / ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
19
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΕ30 ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
20
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΥΕ16 ΕΡΓΑΤΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ (ΕΞ. ΧΩΡΩΝ)
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
21
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ
22
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗΣ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
23
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ
24
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΥΕ16 ΕΡΓΑΤΗΣ ΚΗΠΩΝ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
25
ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΥΕ16 ΕΡΓΑΤΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ (ΕΞ. ΧΩΡΩΝ)
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ / ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
26
ΒΛΑΧΟΥΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΥΕ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
27
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
28 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ
ΥΕ16 ΕΡΓΑΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
29
ΓΚΟΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
30
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΤΕ17 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
31 ΔΑΦΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
ΥΕ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ
ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
32
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
33
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ
34
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΤΕ22 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤ/ΣΗΣ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
35
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΤΕ17 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
36 ΚΑΣΣΕΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΔΕ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗΣ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ/ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΑΜΠΛΕΤ
37
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
38
ΚΤΕΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΕ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
39 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΠΕ1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
40 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΥΕ ΚΛΗΤΗΡΑΣ – ΘΥΡΩΡΟΣ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
41
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΔΕ1 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
42
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΠΕ1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ
ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ / ΦΩΤΟΤΥΠΙΚΟ
43 ΜΑΚΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΕ1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
44 ΜΑΝΤΖΟΥΝΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΤΕ3 ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
45
ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΥΕ16 ΕΡΓΑΤΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
46 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
47
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ
ΔΕ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΑΡΔΕΥΣΗΣ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
48
ΜΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΕ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗΣ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΚΕΠ
ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ / ΦΩΤΟΤΥΠΙΚΟ
49
ΜΙΧΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΩΝ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
50 ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΕ29 ΟΔΗΓΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΦΟΡΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
51
ΜΠΑΛΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ / ΦΩΤΟΤΥΠΙΚΟ
52
ΜΠΟΖΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
53 ΜΠΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕ9 ΓΕΩΠΟΝΟΣ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
54 ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΥΕ16 ΕΡΓΑΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ (ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ) ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ / ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
55
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΕ22 ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΚΕΠ
ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ / ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΑΜΠΛΕΤ
56 ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΥΕ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ
ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
57
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΕ4 ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ / ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
58
ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΕ4 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
59
ΠΛΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΥΕ ΚΛΗΤΗΡΑΣ
ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
60
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΥΕ16 ΕΡΓΑΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ (ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ) ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ / ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
61
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΔΕ29 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
62 ΣΙΑΛΑΚΑ ΝΙΚΟΛΛΕΤΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΥΕ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ
ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
63
ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
64
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΕ28 ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΩΝ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
65
ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕ1 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ/ ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ
66
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΥΕ16 ΕΡΓΑΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
67
ΤΣΙΜΠΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΥΕ16 ΕΡΓΑΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ / ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
68
ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΕ1 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
69
ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ ΔΕ1 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
70
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
71
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
72 ΡΑΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΔΕ1 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ
73
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΕ1 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ
ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΑΜΠΛΕΤ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ/ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ
74
ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΔΕ1 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ
ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΕΚΛ.ΤΜΗΜΑΤΩΝ
75
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΕ3 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
76
ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ/ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
77 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ /ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ
78
ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΕ1 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ
ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΕΚΛΟΓΩΝΜΕΤΑΔΟΣΗΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ/ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ/ΠΑΡΑΔΟ ΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ
79
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΕ1 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ
ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ
80
ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΩΝ
ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
81
ΣΑΜΟΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΤΕ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ
ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
82
ΜΠΙΚΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΝΑΙΚΩΝ
ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ
83
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΠΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
84
ΦΙΤΣΩΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ
85
ΧΑΡΤΑΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΥΕ1 ΚΛΗΤΗΡΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ
ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟFAX-ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ/ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
86
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ
87
ΠΑΓΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΔΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ/ ΕΠΟΠΤΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΗΛ.ΕΓΚ/ΣΕΩΝ ΦΩΤΙΣΜΟΥ /ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
88
ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΚΟΜΝΗΝΟΥ
ΥΕ ΕΡΓΑΤΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
89
ΡΟΥΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΥΕ16 ΕΡΓΑΤΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
90
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΕ28 ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΝΑΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΩΝ
ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ /ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ/ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
91
ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
92
ΓΩΓΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΕ16 ΟΔΗΓΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ – ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ/ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ/ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ
93
ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ
ΥΕ16 ΕΡΓΑΤΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΑΤΣ
ΕΤΟΙΜΑΣΙΑΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ/ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
94
ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΔΕ1 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΑ/ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ
95
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΔΕ ΟΔΗΓΩΝ
ΕΤΟΙΜΑΣΙΑΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΗ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ/ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
96 ΓΚΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΕ3 ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ
97
ΠΑΤΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΔΕ28 ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΓΚΡΕΙΝΤΕΡ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΣΙΜΑΤΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
98
ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΥΕ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΕΚΛ.ΤΜΗΜΑΤΩΝ
99
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΥΕ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΕΚΛ.ΤΜΗΜΑΤΩΝΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΣΙΜΑΤΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
100
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΕ1 ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΩΝ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
101
ΚΑΜΠΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΔΕ29 ΟΔΗΓΩΝ
ΟΔΗΓΟΣ-ΕΠΙΣΤΑΤΗΣ ΣΥΝΕΡΓΕΙΩΝ ΣΤΗΣΙΜΑΤΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
102
ΜΑΓΚΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΔΕ ΟΔΗΓΩΝ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣΟΔΗΓΟΣ- ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΣΙΜΑΤΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
103
ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΥΕ ΕΡΓΑΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΕΚΛ.ΤΜΗΜΑΤΩΝΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΣΙΜΑΤΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
104
ΒΕΛΗΣΣΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΥΕ ΕΡΓΑΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣΟΔΗΓΟΣ- ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΣΙΜΑΤΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
105 ΚΑΠΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΥΕ16 ΕΡΓΑΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣΟΔΗΓΟΣ- ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΣΙΜΑΤΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
106 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΥΕ16 ΕΡΓΑΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣΟΔΗΓΟΣ- ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΣΙΜΑΤΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
107
ΠΡΟΖΥΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΥΕ16 ΕΡΓΑΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣΟΔΗΓΟΣ- ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΣΙΜΑΤΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
108
ΠΑΤΤΑΣ ΤΡΥΦΩΝ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΥΕ16 ΕΡΓΑΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣΟΔΗΓΟΣ- ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΣΙΜΑΤΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
109
ΤΖΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΥΕ16 ΕΡΓΑΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣΟΔΗΓΟΣ- ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΣΙΜΑΤΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
110
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΠΕ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗΣ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΚΕΠ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ /ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ
111
ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΕ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗΣ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΚΕΠ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ /ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ
112
ΤΕΡΙΖΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ- ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ /ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ

Ο Δήμαρχος
Παναγιώτης Κατσίβελας
113 ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΕ1 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΥΝΕΡΓΕΙΩΝ/ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ /ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ
114
ΚΑΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΕ1 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ/ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ/FAX/ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ/ΠΑΡΑ ΔΟΣΗ ΤΑΜΠΛΕΤ
115 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
ΔΕ1 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΟ/ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΔΗΜΟΤΩΝ/FAX/ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΠΟΕΤΕΣΜΑΤΩΝ
116
ΔΙΑΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ
ΥΕ ΕΠΙΜΕΛΗΤΩΝ – ΚΛΗΤΗΡΩΝ
ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ /ΦΩΤΟΤΥΠΙΚΟ
117
ΚΟΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΥΕ ΕΡΓΑΤΡΙΑ-ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ/ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΕΚΛ.ΤΜΗΜΑΤΩΝ
118
ΜΠΟΥΝΤΟΥΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΤΕ22 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤ/ΣΗΣ
ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ /ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ/ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ/ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
119
ΤΣΩΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΥΕ 16 ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ/ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΣΙΜΑΤΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
120
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ ΔΕ24 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
ΕΠΟΠΤΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΗΛ.ΕΓΚ/ΣΕΩΝ ΦΩΤΙΣΜΟΥ/ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ/ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΣΙΜΑΤΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ
121
ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ
ΔΕ ΔΕΝΔΡΟΚΗΠΟΥΡΩΝ
ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΣΤΗΣΙΜΑΤΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.