Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Β’ Τοπικής, σε Α’, Β’ και Γ’ όμιλο έχουν ως εξής:
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Τα αποτελέσματα
Δόξα Καλαμάτας – Αναγέννηση Παραλίας 0-1
Ίκαρος Καλαμάτας – ΑΟ Λαιίκων 2-2
Κεραυνός Καλαμάτας – ΑΟ Φαραί 3-4
ΑΠΣ Άρις – Νέδουσα Αλαγονίας 1-1
Μεσσηνιακός Γ.Σ. – ΑΟ Πατίστα 3-0
ΡΕΠΟ: Αίαντας Καλαμάτας
Η βαθμολογία
- Δόξα Καλαμάτας 32
- Αναγέννηση Παραλίας 31
- ΑΟ Πατίστα 29
- Μεσσηνιακός 26
- ΑΠΣ Άρις 23
- ΑΟ Λαιϊκων 19
- Νέδουσα Αλαγονίας 18
- Αίαντας Καλαμάτας 12
- Κέραυνος Καλαμάτας 8
- Ίκαρος Καλαμάτας 4
- ΑΟ Φαραί 5
Η επόμενη αγωνιστική
Ίκαρος Καλαμάτας – Δόξα Καλαμάτας
Αναγέννηση Παραλίας – Κεραυνός Καλαμάτας
ΑΟ Λαιϊκων – ΑΠΣ Άρις
ΑΟ Φαραί – Αίαντας Καλαμάτας
Νέδουσα Αλαγονίας – ΑΟ Πατίστα
Ρεπό: Μεσσηνιακός Γ.Σ.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Τα αποτελέσματα
Θύελλα Μερόπης – Αστέρας Βαλύρας 1-1
ΠΑΟΚ Καλαμάτας – Παναθηναϊκός Καλαμάτας 0-3
Παπαφλέσσας Άμφειας – ΠΑΣ Ράχης 0-2
Ατρόμητος Πλατύ – Διαγόρας Κοπανακίου 1-4
ΑΟ Πανευαϊκός – Νίκη Πλάτης 3-2
ΡΕΠΟ: Ερμής Καλαμάτας
Η βαθμολογία
- ΠΑΣ Ράχης 37
- Διαγόρας Κοπανακίου 34
- Θύελλα Μερόπης 25
- ΠΑΟΚ Καλαμάτας 24
- Ατρόμητος Πλατύ 23
- Πναθηναϊκός Καλαμάτας 21
- Παπαφλέσσας Άμφειας 18
- Ερμής Καλαμάτας 15
- ΑΟ Πανευαϊκός 7
- Νίκη Πλάτης 7
- Αστέρας Βαλύρας 3
Η επόμενη αγωνιστική
ΠΑΟΚ Καλαμάτας – Θύελλα Μερόπης
Αστέρας Βαλύρας – Παπαφλέσσας Άμφειας
Παναθηναϊκός Καλαμάτας – Ατρόμητος Πλατύ
ΠΑΣ Ράχης – Ερμής Καλαμάτας
Διαγόρας Κοπανακίου – Νίκη Πλάτης
ΡΕΠΟ: Πανευαϊκός
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Τα αποτελέσματα
ΑΟ Μιλτιάδης – Εθνικός Καλαμάτας 3-0 α.α.
Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου – ΠΑΟ Καλλιθέας 0-1
ΑΟ Στενωσιάς – Πράσινα Πουλιά 5-1
ΑΕ Λογγάς – Νέστορας Πύλου 6-2
Θύελλα Παραλίας – Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης 4-2
ΡΕΠΟ: ΑΣ Δαναός Καλαμάτας
Η βαθμολογία
- ΑΕ Λογγάς 42
- ΠΑΟ Καλλιθέας 35
- Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου 24
- Πράσινα Πουλιά 23
- Δαναός Καλαμάτας 19
- ΑΟ Στενωσιάς 18
- Νέστωρ Πύλου 16
- ΑΟ Μιλτιάδης 14
- Ακαδημία Παμίσου 13
- Θύελλα Παραλίας 12
- Εθνικός Καλαμάτας 0
Η επόμενη αγωνιστική
Παπαφλέσσας Βλαχόπουλου – ΑΟ Μιλτιάδης
Εθνικός Καλαμάτας – ΑΟ Στενωσιάς 0-3 α.α.
ΠΑΟ Καλλιθέας – ΑΕ Λογγάς
Πράσινα Πουλιά – Δαναός Καλαμάτας
Νέστορας Πύλου – Ακαδημία Πάμισου Μεσσήνης
ΡΕΠΟ: Θύελλα Παραλίας