Αθλητικά

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στη Μεσσηνία

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε ΕΠΣ Μεσσηνίας, έχουν ως εξής:

 

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 08/12/18 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
2. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 08/12/18 18:00
3. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
4. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 09/12/18 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 09/12/18 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
8. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 09/12/18 18:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. ΧΩΡΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
10. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
11. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ Κυριακή 09/12/18 00:00
12. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 09/12/18 15:00
13. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00
14. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Κυριακή 09/12/18 15:00
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 09/12/18 18:00
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
17. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
19. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00
20. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Κυριακή 09/12/18 11:00
21. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Δευτέρα 10/12/18 15:00
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 08/12/18 15:00
23. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
24. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
25. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 08/12/18 18:00
26. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 09/12/18 11:00
27. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 09/12/18 11:00
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
29. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΥΛΟΥ Σάββατο 08/12/18 15:00
30. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 08/12/18 15:00
31. Π.Α.Ο.Κ. – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 09/12/18 11:00
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Κ-14
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΕΠΣ Ηλείας – ΕΠΣ Μεσσηνίας ΕΠΣ Ηλείας Τετάρτη 12/12/18 12:30
33. ΕΠΣ Ζακύνθου – ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ Τετάρτη 12/12/18 12:30
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Κ-16 
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΕΠΣ Ηλείας – ΕΠΣ Μεσσηνίας ΕΠΣ Ηλείας Τετάρτη 12/12/18 14:30
35. ΕΠΣ Ζακύνθου – ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ Τετάρτη 12/12/18 14:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ “ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ” Σάββατο 08/12/18 10:00
37. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 08/12/18 11:00
38. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 08/12/18 12:00
39. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ “ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 08/12/18 12:00
40. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ “Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ” Σάββατο 08/12/18 12:00
41. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 08/12/18 12:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.