Η κλήρωση των τοπικών πρωταθλημάτων και του κυπέλλου της ΕΠΣΜ έγινε χθες.
Το πρόγραμμα του α’ γύρου της Α’ τοπικής Μεσσηνίας (όπου η σέντρα θα γίνει στις 29-30 Σεπτεμβρίου) έχει ως εξής (φωτό από τη χθεσινή κλήρωση):
1η αγωνιστική
Κυπαρισσία – Πανθουριακός
Απόλλωνας Καλαμάτας – Α.Ο. Φαραί
Ολυμπιακός Καλαμάτας – Εθνικός Μελιγαλά
Διαβολίτσι – Α.Ε. Αβίας
Α.Ε. Μάνης – Τέλλος Αγρας
Ανδρούσα – Ομόνοια
Τσικλητήρας Πύλου – Εράνη
Σπερχογεία – Ολυμπιακός Ανάληψης
2η αγωνιστική
Απόλλωνας Καλαμάτας – Κυπαρισσία
Πανθουριακός – Ολυμπιακός Καλαμάτας
Α.Ο. Φαραί – Διαβολίτσι
Εθνικός Μελιγαλά – Α.Ε. Μάνης
Α.Ε. Αβίας – Ανδρούσα
Τέλλος Αγρας – Τσικλητήρας Πύλου
Ομόνοια – Ολυμπιακός Ανάληψης
Εράνη – Σπερχογεία
3η αγωνιστική
Κυπαρισσία – Ολυμπιακός Καλαμάτας
Διαβολίτσι – Απόλλωνας Καλαμάτας
Α.Ε. Μάνης – Πανθουριακός
Ανδρούσα – Α.Ο. Φαραί
Τσικλητήρας Πύλου – Εθνικός Μελιγαλά
Ολυμπιακός Ανάληψης – Α.Ε. Αβίας
Σπερχογεία – Τέλλος Αγρας
Ομόνοια – Εράνη
4η αγωνιστική
Διαβολίτσι – Κυπαρισσία
Ολυμπιακός Καλαμάτας – Α.Ε. Μάνης
Απόλλωνας Καλαμάτας – Ανδρούσα
Πανθουριακός – Τσικλητήρας Πύλου
Α.Ο. Φαραί – Ολυμπιακός Ανάληψης
Εθνικός Μελιγαλά – Σπερχογεία
Α.Ε. Αβίας – Εράνη
Τέλλος Αγρας – Ομόνοια
5η αγωνιστική
Κυπαρισσία – Α.Ε. Μάνης
Ανδρούσα – Διαβολίτσι
Τσικλητήρας Πύλου – Ολυμπιακός Καλαμάτας
Ολυμπιακός Ανάληψης – Απόλλωνας Καλαμάτας
Σπερχογεία – Πανθουριακός
Εράνη – Α.Ο. Φαραί
Ομόνοια – Εθνικός Μελιγαλά
Α.Ε. Αβίας – Τέλλος Αγρας
6η αγωνιστική
Ανδρούσα – Κυπαρισσία
Α.Ε. Μάνης – Τσικλητήρας Πύλου
Διαβολίτσι – Ολυμπιακός Ανάληψης
Ολυμπιακός Καλαμάτας – Σπερχογεία
Απόλλωνας Καλαμάτας – Εράνη
Πανθουριακός – Ομόνοια
Α.Ο. Φαραί – Τέλλος Αγρας
Εθνικός Μελιγαλά – Α.Ε. Αβίας
7η αγωνιστική
Κυπαρισσία – Τσικλητήρας Πύλου
Ολυμπιακός Ανάληψης – Ανδρούσα
Σπερχογεία – Α.Ε. Μάνης
Εράνη – Διαβολίτσι
Ομόνοια – Ολυμπιακός Καλαμάτας
Τέλλος Αγρας – Απόλλωνας Καλαμάτας
Α.Ε. Αβίας – Πανθουριακός
Α.Ο. Φαραί – Εθνικός Μελιγαλά
8η αγωνιστική
Ολυμπιακός Ανάληψης – Κυπαρισσία
Τσικλητήρας Πύλου – Σπερχογεία
Ανδρούσα – Εράνη
Α.Ε. Μάνης – Ομόνοια
Διαβολίτσι – Τέλλος Αγρας
Ολυμπιακός Καλαμάτας – Α.Ε. Αβίας
Απόλλωνας Καλαμάτας – Εθνικός Μελιγαλά
Πανθουριακός – Α.Ο. Φαραί
9η αγωνιστική
Κυπαρισσία – Σπερχογεία
Εράνη – Ολυμπιακός Ανάληψης
Ομόνοια – Τσικλητήρας Πύλου
Τέλλος Αγρας – Ανδρούσα
Α.Ε. Αβίας – Α.Ε. Μάνης
Εθνικός Μελιγαλά – Διαβολίτσι
Α.Ο. Φαραί – Ολυμπιακός Καλαμάτας
Πανθουριακός – Απόλλωνας Καλαμάτας
10η αγωνιστική
Εράνη – Κυπαρισσία
Σπερχογεία – Ομόνοια
Ολυμπιακός Ανάληψης – Τέλλος Αγρας
Τσικλητήρας Πύλου – Α.Ε. Αβίας
Ανδρούσα – Εθνικός Μελιγαλά
Α.Ε. Μάνης – Α.Ο. Φαραί
Διαβολίτσι – Πανθουριακός
Ολυμπιακός Καλαμάτας – Απόλλωνας Καλαμάτας
11η αγωνιστική
Κυπαρισσία – Ομόνοια
Τέλλος Αγρας – Εράνη
Α.Ε. Αβίας – Σπερχογεία
Εθνικός Μελιγαλά – Ολυμπιακός Ανάληψης
Α.Ο. Φαραί – Τσικλητήρας Πύλου
Πανθουριακός – Ανδρούσα
Απόλλωνας Καλαμάτας – Α.Ε. Μάνης
Ολυμπιακός Καλαμάτας – Διαβολίτσι
12η αγωνιστική
Τέλλος Αγρας – Κυπαρισσία
Ομόνοια – Α.Ε. Αβίας
Εράνη – Εθνικός Μελιγαλά
Σπερχογεία – Α.Ο. Φαραί
Ολυμπιακός Ανάληψης – Πανθουριακός
Τσικλητήρας Πύλου – Απόλλωνας Καλαμάτας
Ανδρούσα – Ολυμπιακός Καλαμάτας
Α.Ε. Μάνης – Διαβολίτσι
13η αγωνιστική
Κυπαρισσία – Α.Ε. Αβίας
Εθνικός Μελιγαλά – Τέλλος Αγρας
Α.Ο. Φαραί – Ομόνοια
Πανθουριακός – Εράνη
Απόλλωνας Καλαμάτας – Σπερχογεία
Ολυμπιακός Καλαμάτας – Ολυμπιακός Ανάληψης
Διαβολίτσι – Τσικλητήρας Πύλου
Α.Ε. Μάνης – Ανδρούσα
14η αγωνιστική
Εθνικός Μελιγαλά – Κυπαρισσία
Α.Ε. Αβίας – Α.Ο. Φαραί
Τέλλος Αγρας – Πανθουριακός
Ομόνοια – Απόλλωνας Καλαμάτας
Εράνη – Ολυμπιακός Καλαμάτας
Σπερχογεία – Διαβολίτσι
Ολυμπιακός Ανάληψης – Α.Ε. Μάνης
Τσικλητήρας Πύλου – Ανδρούσα
15η αγωνιστική
Κυπαρισσία – Α.Ο. Φαραί
Πανθουριακός – Εθνικός Μελιγαλά
Απόλλωνας Καλαμάτας – Α.Ε. Αβίας
Ολυμπιακός Καλαμάτας – Τέλλος Αγρας
Διαβολίτσι – Ομόνοια
Α.Ε. Μάνης – Εράνη
Ανδρούσα – Σπερχογεία
Τσικλητήρας Πύλου – Ολυμπιακός Ανάληψης
Στις 29-30 Σεπτεμβρίου θα ξεκινήσει η Α1 τοπική Μεσσηνίας, της οποίας το πλήρες πρόγραμμα έχει ως εξής (φωτό από τη χθεσινή κλήρωση):
1η αγωνιστική
Μεθώνη – Χανδριναϊκός
Δώριο – Ηρακλής Κυπαρισσίας
Α.Ο. Φυτειάς – Πεταλίδι
Ασπρόχωμα – Κορώνη
Θύελλα Χαρακοπιού – Μιλτιάδης
Παπαφλέσσας Χώρας – Ηρακλής Καλαμάτας
Καλό Νερό – Αναγέννηση
2η αγωνιστική
Δώριο – Μεθώνη
Χανδριναϊκός – Α.Ο. Φυτειάς
Ηρακλής Κυπαρισσίας – Ασπρόχωμα
Πεταλίδι – Θύελλα Χαρακοπιού
Κορώνη – Παπαφλέσσας Χώρας
Μιλτιάδης – Καλό Νερό
Ηρακλής Καλαμάτας – Αναγέννηση
3η αγωνιστική
Μεθώνη – Α.Ο. Φυτειάς
Ασπρόχωμα – Δώριο
Θύελλα Χαρακοπιού – Χανδριναϊκός
Παπαφλέσσας Χώρας – Ηρακλής Κυπαρισσίας
Καλό Νερό – Πεταλίδι
Αναγέννηση – Κορώνη
Ηρακλής Καλαμάτας – Μιλτιάδης
4η αγωνιστική
Ασπρόχωμα – Μεθώνη
Α.Ο. Φυτειάς – Θύελλα Χαρακοπιού
Δώριο – Παπαφλέσσας Χώρας
Χανδριναϊκός – Καλό Νερό
Ηρακλής Κυπαρισσίας – Αναγέννηση
Πεταλίδι – Ηρακλής Καλαμάτας
Κορώνη – Μιλτιάδης
5η αγωνιστική
Μεθώνη – Θύελλα Χαρακοπιού
Παπαφλέσσας Χώρας – Ασπρόχωμα
Καλό Νερό – Α.Ο. Φυτειάς
Αναγέννηση – Δώριο
Ηρακλής Καλαμάτας – Χανδριναϊκός
Μιλτιάδης – Ηρακλής Κυπαρισσίας
Κορώνη – Πεταλίδι
6η αγωνιστική
Παπαφλέσσας Χώρας – Μεθώνη
Θύελλα Χαρακοπιού – Καλό Νερό
Ασπρόχωμα – Αναγέννηση
Α.Ο. Φυτειάς – Ηρακλής Καλαμάτας
Δώριο – Μιλτιάδης
Χανδριναϊκός – Κορώνη
Ηρακλής Κυπαρισσίας – Πεταλίδι
7η αγωνιστική
Μεθώνη – Καλό Νερό
Αναγέννηση – Παπαφλέσσας Χώρας
Ηρακλής Καλαμάτας – Θύελλα Χαρακοπιού
Μιλτιάδης – Ασπρόχωμα
Κορώνη – Α.Ο. Φυτειάς
Πεταλίδι – Δώριο
Ηρακλής Κυπαρισσίας – Χανδριναϊκός
8η αγωνιστική
Αναγέννηση – Μεθώνη
Καλό Νερό – Ηρακλής Καλαμάτας
Παπαφλέσσας Χώρας – Μιλτιάδης
Θύελλα Χαρακοπιού – Κορώνη
Ασπρόχωμα – Πεταλίδι
Α.Ο. Φυτειάς – Ηρακλής Κυπαρισσίας
Δώριο – Χανδριναϊκός
9η αγωνιστική
Μεθώνη – Ηρακλής Καλαμάτας
Μιλτιάδης – Αναγέννηση
Κορώνη – Καλό Νερό
Πεταλίδι – Παπαφλέσσας Χώρας
Ηρακλής Κυπαρισσίας – Θύελλα Χαρακοπιού
Χανδριναϊκός – Ασπρόχωμα
Α.Ο. Φυτειάς – Δώριο
10η αγωνιστική
Μιλτιάδης – Μεθώνη
Ηρακλής Καλαμάτας – Κορώνη
Αναγέννηση – Πεταλίδι
Καλό Νερό – Ηρακλής Κυπαρισσίας
Παπαφλέσσας Χώρας – Χανδριναϊκός
Θύελλα Χαρακοπιού – Δώριο
Ασπρόχωμα – Α.Ο. Φυτειάς
11η αγωνιστική
Μεθώνη – Κορώνη
Πεταλίδι – Μιλτιάδης
Ηρακλής Κυπαρισσίας – Ηρακλής Καλαμάτας
Χανδριναϊκός – Αναγέννηση
Δώριο – Καλό Νερό
Α.Ο. Φυτειάς – Παπαφλέσσας Χώρας
Θύελλα Χαρακοπιού – Ασπρόχωμα
12η αγωνιστική
Πεταλίδι – Μεθώνη
Κορώνη – Ηρακλής Κυπαρισσίας
Μιλτιάδης – Χανδριναϊκός
Ηρακλής Καλαμάτας – Δώριο
Αναγέννηση – Α.Ο. Φυτειάς
Καλό Νερό – Ασπρόχωμα
Παπαφλέσσας Χώρας – Θύελλα Χαρακοπιού
13η αγωνιστική
Μεθώνη – Ηρακλής Κυπαρισσίας
Χανδριναϊκός – Πεταλίδι
Δώριο – Κορώνη
Α.Ο. Φυτειάς – Μιλτιάδης
Ασπρόχωμα – Ηρακλής Καλαμάτας
Θύελλα Χαρακοπιού – Αναγέννηση
Καλό Νερό – Παπαφλέσσας Χώρας
Από 13 ομάδες έχουν οι δύο όμιλο της Β’ τοπικής Μεσσηνίας. Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος, όπως προέκυψε από την χθεσινή κλήρωση (φωτό) έχει ως εξής:
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Μεσσηνιακός – Αμφεια
Ατρόμητος Πλατύ – Βαλύρα
Θύελλα Μερόπης – ΑΠΣ Αρις
Παναθηναϊκός Καλ. – Κοπανάκι
Αίας – Αρφαρά
Α.Ο. Πατίστα – Α.Ε. Γαργαλιάνων
Ρεπό: Νέος Αρις
2η αγωνιστική
Νέος Αρις – Μεσσηνιακός
Αμφεια – Ατρόμητος Πλατύ
Βαλύρα – Παναθηναϊκός Καλ.
ΑΠΣ Αρις – Αίας
Κοπανάκι – Α.Ο. Πατίστα
Αρφαρά – Α.Ε. Γαργαλιάνων
Ρεπό: Θύελλα Μερόπης
3η αγωνιστική
Μεσσηνιακός – Ατρόμητος Πλατύ
Θύελλα Μερόπης – Νέος Αρις
Παναθηναϊκός Καλ. – Αμφεια
Α.Ο. Πατίστα – Βαλύρα
Α.Ε. Γαργαλιάνων – ΑΠΣ Αρις
Αρφαρά – Κοπανάκι
Ρεπό: Αίας
4η αγωνιστική
Θύελλα Μερόπης – Μεσσηνιακός
Ατρόμητος Πλατύ – Παναθηναϊκός Καλ.
Νέος Αρις – Αίας
Αμφεια – Α.Ο. Πατίστα
Βαλύρα – Αρφαρά
ΑΠΣ Αρις – Κοπανάκι
Ρεπό: Α.Ε. Γαργαλιάνων
5η αγωνιστική
Μεσσηνιακός – Παναθηναϊκός Καλ.
Αίας – Θύελλα Μερόπης
Α.Ο. Πατίστα – Ατρόμητος Πλατύ
Α.Ε. Γαργαλιάνων – Νέος Αρις
Αρφαρά – Αμφεια
ΑΠΣ Αρις – Βαλύρα
Ρεπό: Κοπανάκι
6η αγωνιστική
Αίας – Μεσσηνιακός
Παναθηναϊκός Καλ. – Α.Ο. Πατίστα
Θύελλα Μερόπης – Α.Ε. Γαργαλιάνων
Ατρόμητος Πλατύ – Αρφαρά
Νέος Αρις – Κοπανάκι
Αμφεια – ΑΠΣ Αρις
Ρεπό: Βαλύρα
7η αγωνιστική
Μεσσηνιακός – Α.Ο. Πατίστα
Α.Ε. Γαργαλιάνων – Αίας
Αρφαρά – Παναθηναϊκός Καλ.
Κοπανάκι – Θύελλα Μερόπης
ΑΠΣ Αρις – Ατρόμητος Πλατύ
Βαλύρα – Νέος Αρις
Ρεπό: Αμφεια
8η αγωνιστική
Α.Ε. Γαργαλιάνων – Μεσσηνιακός
Α.Ο. Πατίστα – Αρφαρά
Αίας – Κοπανάκι
Παναθηναϊκός Καλ. – ΑΠΣ Αρις
Θύελλα Μερόπης – Βαλύρα
Νέος Αρις – Αμφεια
Ρεπό: Ατρόμηρος Πλατύ
9η αγωνιστική
Μεσσηνιακός – Αρφαρά
Κοπανάκι – Α.Ε. Γαργαλιάνων
ΑΠΣ Αρις – Α.Ο. Πατίστα
Βαλύρα – Αίας
Αμφεια – Θύελλα Μερόπης
Ατρόμητος Πλατύ – Νέος Αρις
Ρεπό: Παναθηναϊκός Καλ.
10η αγωνιστική
Κοπανάκι – Μεσσηνιακός
Αρφαρά – ΑΠΣ Αρις
Α.Ε. Γαργαλιάνων – Βαλύρα
Αίας – Αμφεια
Παναθηναϊκός Καλ. – Νέος Αρις
Θύελλα Μερόπης – Ατρόμητος Πλατύ
Ρεπό: Α.Ο. Πατίστα
11η αγωνιστική
Μεσσηνιακός – ΑΠΣ Αρις
Βαλύρα – Κοπανάκι
Αμφεια – Α.Ε. Γαργαλιάνων
Νέος Αρις – Α.Ο. Πατίστα
Ατρόμητος Πλατύ – Αίας
Παναθηναϊκός Καλ. – Θύελλα Μερόπης
Ρεπό: Αρφαρά
12η αγωνιστική
Βαλύρα – Μεσσηνιακός
Κοπανάκι – Αμφεια
Αρφαρά – Νέος Αρις
Α.Ε. Γαργαλιάνων – Ατρόμητος Πλατύ
Α.Ο. Πατίστα – Θύελλα Μερόπης
Αίας – Παναθηναϊκός Καλ.
Ρεπό: ΑΠΣ Αρις
13η αγωνιστική
Αμφεια – Βαλύρα
Νέος Αρις – ΑΠΣ Αρις
Ατρόμητος Πλατύ – Κοπανάκι
Θύελλα Μερόπης – Αρφαρά
Παναθηναϊκός Καλ. – Α.Ε. Γαργαλιάνων
Α.Ο. Πατίστα – Αίας
Ρεπό: Μεσσηνιακός
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Κεραυνός – Πανιώνιος
Δαναός – Λογγά
Καλλιθέα – ΑΕΚ Καλαμάτας
Εθνικός Καλαμάτας – Ακαδημία Πάμισος
Δόξα – Πράσινα Πουλιά
Λέικα – Βλαχόπουλο
Ρεπό: Νέδουσα – Ρεπό
2η αγωνιστική
Νέδουσα – Κεραυνός
Πανιώνιος – Δαναός
Λογγά – Εθνικός Καλαμάτας
ΑΕΚ Καλαμάτας – Δόξα
Ακαδημία Πάμισος – Λέικα
Πράσινα Πουλιά – Βλαχόπουλο
Ρεπό: Καλλιθέα
3η αγωνιστική
Κεραυνός – Δαναός
Καλλιθέα – Νέδουσα
Εθνικός Καλαμάτας – Πανιώνιος
Λέικα – Λογγά
Βλαχόπουλο – ΑΕΚ Καλαμάτας
Πράσινα Πουλιά – Ακαδημία Πάμισος
Ρεπό: Δόξα
4η αγωνιστική
Καλλιθέα – Κεραυνός
Δαναός – Εθνικός Καλαμάτας
Νέδουσα – Δόξα
Πανιώνιος – Λέικα
Λογγά – Πράσινα Πουλιά
ΑΕΚ Καλαμάτας – Ακαδημία Πάμισος
Ρεπό: Βλαχόπουλο
5η αγωνιστική
Κεραυνός – Εθνικός Καλαμάτας
Δόξα – Καλλιθέα
Λέικα – Δαναός
Βλαχόπουλο – Νέδουσα
Πράσινα Πουλιά – Πανιώνιος
ΑΕΚ Καλαμάτας – Λογγά
Ρεπό: Ακαδημία Πάμισος
6η αγωνιστική
Δόξα – Κεραυνός
Εθνικός Καλαμάτας – Λέικα
Καλλιθέα – Βλαχόπουλο
Δαναός – Πράσινα Πουλιά
Νέδουσα – Ακαδημία Πάμισος
Πανιώνιος – ΑΕΚ Καλαμάτας
Ρεπό: Λογγά
7η αγωνιστική
Κεραυνός – Λέικα
Βλαχόπουλο – Δόξα
Πράσινα Πουλιά – Εθνικός Καλαμάτας
Ακαδημία Πάμισος – Καλλιθέα
ΑΕΚ Καλαμάτας – Δαναός
Λογγά – Νέδουσα
Ρεπό: Πανιώνιος
8η αγωνιστική
Βλαχόπουλο – Κεραυνός
Λέικα – Πράσινα Πουλιά
Δόξα – Ακαδημία Πάμισος
Εθνικός Καλαμάτας – ΑΕΚ Καλαμάτας
Καλλιθέα – Λογγά
Νέδουσα – Πανιώνιος
Ρεπό: Δαναός
9η αγωνιστική
Κεραυνός – Πράσινα Πουλιά
Ακαδημία Πάμισος – Βλαχόπουλο
ΑΕΚ Καλαμάτας – Λέικα
Λογγά – Δόξα
Πανιώνιος – Καλλιθέα
Δαναός – Νέδουσα
Ρεπό: Εθνικός Καλαμάτας
10η αγωνιστική
Ακαδημία Πάμισος – Κεραυνός
Πράσινα Πουλιά – ΑΕΚ Καλαμάτας
Βλαχόπουλο – Λογγά
Δόξα – Πανιώνιος
Εθνικός Καλαμάτας – Νέδουσα
Καλλιθέα – Δαναός
Ρεπό: Λέικα
11η αγωνιστική
Κεραυνός – ΑΕΚ Καλαμάτας
Λογγά – Ακαδημία Πάμισος
Πανιώνιος – Βλαχόπουλο
Νέδουσα – Λέικα
Δαναός – Δόξα
Εθνικός Καλαμάτας – Καλλιθέα
Ρεπό: Πράσινα Πουλιά
12η αγωνιστική
Λογγά – Κεραυνός
Ακαδημία Πάμισος – Πανιώνιος
Πράσινα Πουλιά – Νέδουσα
Βλαχόπουλο – Δαναός
Λέικα – Καλλιθέα
Δόξα – Εθνικός Καλαμάτας
Ρεπό: ΑΕΚ Καλαμάτας
13η αγωνιστική
Πανιώνιος – Λογγά
Νέδουσα – ΑΕΚ Καλαμάτας
Δαναός – Ακαδημία Πάμισος
Καλλιθέα – Πράσινα Πουλιά
Εθνικός Καλαμάτας – Βλαχόπουλο
Λέικα – Δόξα
Ρεπό: Κεραυνός
Σε ένα όμιλο των 8 ομάδων θα διεξαχθεί το φετινό πρωτάθλημα της Γ’ τοπικής Μεσσηνίας. Το πρόγραμμα, όπως προέκυψε από την χθεσινή κλήρωση (φωτό) έχει ως εξής:
1η αγωνιστική
Στενωσιά – Α.Σ. Λέοντες
Θύελλα Παραλίας – Ερμής
Πανευαϊκός – Ικαρος
Νέστωρ Πύλου – ΠΑΟΚ
2η αγωνιστική
Θύελλα Παραλίας – Στενωσιά
Α.Σ. Λέοντες – Πανευαϊκός
Ερμής – Νέστωρ Πύλου
ΠΑΟΚ – Ικαρος
3η αγωνιστική
Στενωσιά – Πανευαϊκός
Νέστωρ Πύλου – Θύελλα Παραλίας
ΠΑΟΚ – Α.Σ. Λέοντες
Ικαρος – Ερμής
4η αγωνιστική
Νέστωρ Πύλου – Στενωσιά
Πανευαϊκός – ΠΑΟΚ
Θύελλα Παραλίας – Ικαρος
Α.Σ. Λέοντες – Ερμής
5η αγωνιστική
Στενωσιά – ΠΑΟΚ
Ικαρος – Νέστωρ Πύλου
Ερμής – Πανευαϊκός
Α.Σ. Λέοντες – Θύελλα Παραλίας
6η αγωνιστική
Ικαρος – Στενωσιά
ΠΑΟΚ – Ερμής
Νέστωρ Πύλου – Α.Σ. Λέοντες
Πανευαϊκός – Θύελλα Παραλίας
7η αγωνιστική
Ερμής – Στενωσιά
Α.Σ. Λέοντες – Ικαρος
Θύελλα Παραλίας – ΠΑΟΚ
Πανευαϊκός – Νέστωρ Πύλου