Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ το πρόγραμμα αγώνων στην Α1.
1η Αγωνιστική
ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | – | ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 26-10-2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 | |
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | – | ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 26-10-2019 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 19:00 | |
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | – | ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 26-10-2019 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 17:00 | |
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | – | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 26-10-2019 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 17:00 | |
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | – | ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 26-10-2019 | ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ | 17:00 | |
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣ. | – | ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 26-10-2019 | ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ | 19:30 |
2η Αγωνιστική
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | – | ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 02-11-2019 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 | |
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | – | ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 02-11-2019 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 17:30 | |
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | – | ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 02-11-2019 | ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ | 17:00 | |
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | – | ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 02-11-2019 | ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ | 19:00 | |
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | – | ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 02-11-2019 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 19:00 | |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | – | ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 02-11-2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 17:00 |
3η Αγωνιστική
ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | – | ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 09-11-2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 | |
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | – | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10-11-2019 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 | |
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | – | ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 10-11-2019 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 18:00 | |
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | – | ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 09-11-2019 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 17:00 | |
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | – | ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 09-11-2019 | ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ | 19:00 | |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | – | ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 09-11-2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 18:00 |
4η Αγωνιστική
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | – | ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 16-11-2019 | ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ | 18:00 | |
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | – | ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 16-11-2019 | ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ | 20:00 | |
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | – | ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 16-11-2019 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 18:00 | |
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | – | ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17-11-2019 | ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ | 15:00 | |
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | – | ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 17-11-2019 | ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ | 17:30 | |
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | – | ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 16-11-2019 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 20:00 |
5η Αγωνιστική
ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | – | ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24-11-2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 18:00 | |
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | – | ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 23-11-2019 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 18:00 | |
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | – | ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 23-11-2019 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 | |
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | – | ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 23-11-2019 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 18:00 | |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | – | ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 24-11-2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 | |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | – | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 23-11-2019 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 16:00 |
6η Αγωνιστική
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | – | ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 30-11-2019 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 18:00 | |
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | – | ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 30-11-2019 | ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ | 19:30 | |
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | – | ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 30-11-2019 | ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ | 17:00 | |
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | – | ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 30-11-2019 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 18:00 | |
ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ | – | ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 30-11-2019 | ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ | 16:00 | |
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | – | ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 30-11-2019 | ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ | 18:00 |
7η Αγωνιστική
ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | – | ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | ΚΥΡΙΑΚΗ | 08-12-2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 | |
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | – | ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 07-12-2019 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 | |
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | – | ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 07-12-2019 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 18:00 | |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | – | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 07-12-2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 | |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | – | ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | ΚΥΡΙΑΚΗ | 08-12-2019 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 | |
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | – | ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 08-12-2019 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 17:30 |
8η Αγωνιστική
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | – | ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 14-12-2019 | ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ | 17:00 | |
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | – | ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 14-12-2019 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 16:00 | |
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | – | ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 14-12-2019 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 18:00 | |
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | – | ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 14-12-2019 | ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ | 19:30 | |
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | – | ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 14-12-2019 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 17:00 | |
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | – | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 14-12-2019 | ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ | 20:00 |
9η Αγωνιστική
ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | – | ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 22-12—2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 18:00 | |
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | – | ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 21-12-2019 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 18:00 | |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | – | ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 22-12-2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 | |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | – | ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 21-12-2019 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 | |
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | – | ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 21-12-2019 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 19:00 | |
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | – | ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 21-12-2019 | ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ | 18:00 |
10η Αγωνιστική
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | – | ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 04-01-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 | |
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | – | ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 04-01-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 18:00 | |
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | – | ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 04-01-2020 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 16:30 | |
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | – | ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 05-01-2020 | ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ | 17:30 | |
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | – | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 05-01-2020 | ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ | 15:00 | |
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | – | ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 04-01-2020 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 17:00 |
11η Αγωνιστική
ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | – | ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 12-01-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 | |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | – | ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 11-01-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 | |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | – | ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 11-01-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 | |
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | – | ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 11-01-2020 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 18:00 | |
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | – | ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 11-01-2020 | ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ | 17:00 | |
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | – | ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 11-01-2020 | ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ | 19:00 |
12η Αγωνιστική
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | – | ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | ΔΕΥΤΕΡΑ | 20-01-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 18:00 | |
ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 | – | ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 18-01-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 18:00 | |
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | – | ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 18-01-2020 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 19:30 | |
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | – | ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 19-01-2020 | ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ | 17:00 | |
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | – | ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 19-01-2020 | ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ | 19:00 | |
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | – | ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 18-01-2020 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 18:00 |
13η Αγωνιστική
ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | – | ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 25-01-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 | |
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | – | ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΔΕΥΤΕΡΑ | 26-01-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 | |
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | – | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 25-01-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 18:00 | |
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | – | ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 25-01-2020 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 16:30 | |
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | – | ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 25-01-2020 | ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ | 17:00 | |
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | – | ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 25-01-2020 | ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ | 19:30 |
14η Αγωνιστική
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | – | ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 09-02-2020 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 19:00 | |
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | – | ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 08-02-2020 | ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ | 17:00 | |
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | – | ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 08-02-2020 | ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ | 19:00 | |
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | – | ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 08-02-2020 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 17:00 | |
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | – | ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 08-02-2020 | ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ | 19:00 | |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | – | ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 09-02-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 |
15η Αγωνιστική
ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | – | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 16-02-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 | |
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | – | ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 15-02-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 18:00 | |
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | – | ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 15-02-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 | |
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | – | ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 15-02-2020 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 16:30 | |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | – | ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 15-02-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 | |
ΑΟ ΚΑΛ/ΤΑ 1980 | – | ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΔΕΥΤΕΡΑ | 17-02-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 |
16η Αγωνιστική
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | – | ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 22-02-2020 | ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ | 20:00 | |
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | – | ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 22-02-2020 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 17:00 | |
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | – | ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 22-02-2020 | ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ | 19:30 | |
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | – | ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 22-02-2020 | ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ | 17:00 | |
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | – | ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 22-02-2020 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 18:00 | |
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | – | ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 23-02-2020 | ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ | 17:00 |
17η Αγωνιστική
ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | – | ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 07-03-2019 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 | |
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | – | ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 07-03-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 18:00 | |
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | – | ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 07-03-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 | |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | – | ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 07-03-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 18:00 | |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | – | ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 08-03-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 | |
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | – | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 08-03-2020 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 17:30 |
18η Αγωνιστική
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | – | ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 14-03-2020 | ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ | 17:00 | |
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | – | ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 14-03-2020 | ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ | 19:30 | |
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | – | ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 14-03-2020 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 17:00 | |
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | – | ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 14-03-2020 | ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ | 19:00 | |
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | – | ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | ΚΥΡΙΑΚΗ | 15-03-2020 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 20:00 | |
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | – | ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 14-03-2020 | ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ | 17:00 |
19η Αγωνιστική
ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | – | ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 22-03-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 18:00 | |
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | – | ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 21-03-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 18:00 | |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | – | ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 22-03-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 20:00 | |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | – | ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 21-03-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 | |
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | – | ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 21-03-2020 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 18:00 | |
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | – | ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 21-03-2020 | ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ | 20:00 |
20η Αγωνιστική
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | – | ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 29-03-2020 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 17:00 | |
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | – | ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΕΥΤΕΡΑ | 30-03-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 | |
ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | – | ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 28-03-2020 | ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ | 20:00 | |
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | – | ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 28-03-2020 | ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ | 17:00 | |
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | – | ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 28-03-2020 | ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ | 19:30 | |
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | – | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 29-03-2020 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 20:00 |
21η Αγωνιστική
ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | – | ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 05-04-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 19:00 | |
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | – | ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ | 05-04-2020 | ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ | 17:00 | |
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | – | ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 04-04-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 16:00 | |
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | – | ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 04-04-2020 | ΚΔΓ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 18:30 | |
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | – | ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 04-04-2020 | ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ | 18:00 | |
ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ | – | ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | ΣΑΒΒΑΤΟ | 04-04-2020 | ΚΔΓ ΜΕΓΑΛ/ΛΗΣ | 20:00 |
22η Αγωνιστική
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ | – | ΑΣ ΛΑΚ. ΚΡΟΝΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 11-04-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 18:00 | |
ΑΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΝΔΗΛ. | – | ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 11-04-2020 | ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 18:00 | |
ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | – | ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 | ΣΑΒΒΑΤΟ | 11-04-2020 | ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ | 20:00 | |
ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | – | ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 11-04-2020 | ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ | 18:00 | |
ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | – | ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 11-04-2020 | ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ | 18:00 | |
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡ. | – | ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ | 11-04-2020 | ΚΔΓ ΚΥΠΑΡ/ΣΙΑΣ | 18:00 |
Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων θα ορίσει εκ νέου τους αγώνες των Πρωταθλημάτων Παίδων – Εφήβων & Νεανίδων, που συμπίπτουν με τους αγώνες του Πρωταθλήματος της Α1 Κατηγορίας Ανδρών.
Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.ΚE.ΝΟ.Π., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23-02-2012. Η Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π., έχει το δικαίωμα αλλαγής των ανωτέρων ημερομηνιών και ωρών εάν υπάρχει σοβαρός λόγος.