Αθλητικά

Οι διαιτητές Α, Α1, Β’, Γ’ Μεσσηνίας

topiko


Ορίστηκαν πριν λίγο από την ΕΠΣ Μεσσηνίας, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους στους αγώνες του Σαββατοκύριακου  σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μεσσηνίας, έχουν ως εξής:

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΑΥΚΑΣ Α.
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Σάββατο 16/12/17 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
3. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.
4. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Σάββατο 16/12/17 15:00 ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
5. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 16/12/17 18:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
7. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Κυριακή 17/12/17 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
8. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
10. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΧΩΡΑΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
11. ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.
12. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
13. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.
14. Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
15. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 17/12/17 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΧΕΛΗ Φ., ΓΑΚΗΣ Ν.
17. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
18. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
19. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 17/12/17 11:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.
21. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη 20/12/17 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
23. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
24. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.
25. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 17/12/17 12:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.
26. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Δευτέρα 18/12/17 17:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΕΛΗ Φ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΧΑΤΖΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 17/12/17 10:00
28. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 11:00 ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
29. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 17/12/17 11:00 ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.
30. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
31. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Δευτέρα 18/12/17 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΤΟΧΑΣ Β.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ 2017-2018
(5η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Τετάρτη 20/12/17 14:30
33. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Τετάρτη 20/12/17 16:00
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Σάββατο 16/12/17 09:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΟΛΥΒΑΡΗΣ Π., ΞΥΝΟΣ Σ.
35. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 16/12/17 10:00 ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΝΙΑΤΗ Κ.
36. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 16/12/17 10:00 ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΛΤΣΟΥΝΗΣ Σ., ΚΑΜΑΙ Α.
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ «Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ» Σάββατο 16/12/17 11:00 ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
38. Α.Ο. ΦΑΡΑΙ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ «ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 16/12/17 12:00 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 16/12/17 11:00 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.
40. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ «ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ» Σάββατο 16/12/17 11:00 ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 16/12/17 11:00 , ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.
42. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 11:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.
ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε Ο ΝΕΩΝ 9ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης – ΕΠΣ Ηλείας ΕΠΣΚΙ Τετάρτη 20/12/17 12:30
44. ΕΠΣ Ζακύνθου – ΕΠΣ Μεσσηνίας ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ Τετάρτη 20/12/17 14:30
ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ Ε Ο ΠΑΙΔΩΝ 9ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΕΠΣ Κεφαλληνίας/Ιθάκης – ΕΠΣ Ηλείας ΕΠΣΚΙ Τετάρτη 20/12/17 13:00
46. ΕΠΣ Ζακύνθου – ΕΠΣ Μεσσηνίας ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ Τετάρτη 20/12/17 13:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.

Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *